Sıra Ad - Soyad Yaşadığı Şehir Hizmet Yılı Branş Puan 1. Tercih 2. Tercih 3. Tercih
1 Fatma Artvin 4 Okul Öncesi 143 @Sakarya @Bilecik @Bursa
2 Y T Bitlis 5 İngilizce 222 @Manisa @Balıkesir @Uşak
3 Mücahide Göktepe Van 5 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 229 @Muğla @Bursa @Balıkesir
4 Kübra Ağrı 5 Fen Bilimleri 140 @Ankara @Ankara @Ankara
5 Ayay Muş 5 İngilizce 141 @İzmir @Manisa @Bursa
6 Aep Muş 6 İngilizce 150 @Eskişehir @Kütahya @Afyonkarahisar
7 Esra D. Bitlis 6 Görsel Sanatlar 226 @Antalya @Aydın @İzmir
8 Imren Altun Kahramanmaraş 11 İlköğretim Matematik 202 @Nevşehir @Nevşehir @Nevşehir
9 Tuba Demir Mardin 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 165 @Elazığ @Elazığ @Elazığ
10 Yasın Varol Iğdır 4 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 160 @Uşak @Konya @Bursa
11 Sinan Merve Ağrı 5 Sosyal Bilgiler 163 @Erzurum @Erzurum @Erzurum
12 Tayfun Bostanoğlu Muş 4 Beden Eğitimi 116 @İstanbul @Tekirdağ @Kırklareli
13 Seda Şanlıurfa 4 Beden Eğitimi 104 @Gaziantep @Gaziantep @Gaziantep
14 Hilal Mardin 4 Sınıf 160 @Balıkesir @Bursa @İzmir
15 Birdal Acar Şanlıurfa 7 Matematik 178 @Antalya @Antalya @Antalya
16 Cengiz İstanbul 11 Bilişim Teknolojileri(TEF) 229 @Konya @Konya @Konya
17 Elif Sakarya 12 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 216 @Uşak @Gaziantep @Diyarbakır
18 Tekin Baş Van 9 İngilizce 220 @Manisa @Denizli @Aydın
19 Bekir Kilinç Kahramanmaraş 17 Türkçe 352 @Ankara @Ankara @Ankara
20 Erdal Mardin 8 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 210 @Ankara @Ankara @Ankara
21 Şahin Yıldırım Bitlis 6 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 140 @Kocaeli @Muğla @Antalya
22 Ilkmat Diyarbakır 9 İlköğretim Matematik 330 @Bursa @Balıkesir @İzmir
23 Şeyda Öztürk Şahin Malatya 6 İlköğretim Matematik 103 @Ankara @Ankara @Ankara
24 Burcu Inal Bitlis 6 Okul Öncesi 209 @Bursa @Balıkesir @Kütahya
25 Ahmet Şanlıurfa 4 Felsefe 141 @Mardin @Diyarbakır @Batman
26 Trfd Balıkesir 10 İngilizce 185 @Adana @Adana @Adana
27 Tuğba Dağtekin Bartın 7 Coğrafya 200 @Konya @Afyonkarahisar @Eskişehir
28 Nilay Tan Sakarya 9 Fen Bilimleri 211 @Ankara @Ankara @Eskişehir
29 Recep Çetinkaya Muş 7 Türkçe 200 @Antalya @İzmir @Denizli
30 Ismail Fistik İstanbul 15 Matematik 300 @Konya @Konya @Konya
31 Dilek Sivas 4 Fen Bilimleri 107 @Konya @Konya @Karaman
32 Musa Şanlıurfa 10 Türkçe 234 @Aydın @Denizli @Afyonkarahisar
33 Ilkmat Edirne 9 İlköğretim Matematik 165 @Balıkesir @Balıkesir @Balıkesir
34 S Yardımcı Adana 7 Türkçe 170 @Gaziantep @Gaziantep @Gaziantep
35 Hmm Şanlıurfa 7 Türkçe 171 @Sivas @Sivas @Sivas
36 Seher Atak Diyarbakır 4 Arapça 130 @İstanbul @Kocaeli @Sakarya
37 Korhan Ş. Hakkari 4 Rehberlik 155 @Muğla @Aydın @İzmir
38 Tarıkan Bursa 16 Türkçe 226 @Şanlıurfa @Şanlıurfa @Şanlıurfa
39 Figen Soğancı Batman 10 Sosyal Bilgiler 278 @Ankara @Ankara @Ankara
40 Günay Şanlıurfa 4 İngilizce 85 @Balıkesir @Bursa @Aydın
41 Hasan Arslan Kahramanmaraş 27 Coğrafya 370 @Adana @Adana @Adana
42 Zafer Bitlis 9 Sosyal Bilgiler 248 @Isparta @Konya @Afyonkarahisar
43 Fatih Ka Afyonkarahisar 6 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 106 @Eskişehir @Bilecik @Kütahya
44 Gizem Şanlıurfa 4 Rehberlik 95 @Manisa @Balıkesir @Bursa
45 Ümran Mardin 5 Sınıf 140 @Kocaeli @Sakarya @Kocaeli
46 Mustafa Y. Hatay 9 Türk Dili ve Edebiyatı 185 @Manisa @Balıkesir @Aydın
47 Murat Kilis 5 Özel Eğitim 96 @Mersin @Mersin @Mersin
48 Sevgi Van 4 Türkçe 140 @Bursa @Kocaeli @Yalova
49 Çiğdem Güzelocak İstanbul 9 Türk Dili ve Edebiyatı 195 @Antalya @Kırklareli @Isparta
50 Karakule Van 7 Rehberlik 195 @Eskişehir @Eskişehir @Eskişehir
51 Uğur Bilici Erzurum 6 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 142 @Isparta @Konya @Denizli
52 Ali Kemal Keleş Kars 7 Türkçe 208 @Samsun @Amasya @Ordu
53 Ümit Van 8 Sınıf 254 @Muğla @Bursa @İzmir
54 Gül İstanbul 9 Rehberlik 170 @Antalya @Antalya @Antalya
55 Emre Kars 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 135 @Yozgat @Kırşehir @Ankara
56 Sinan Gaziantep 6 İngilizce 100 @Sakarya @Düzce @Bolu
57 Canan G Bursa 17 İngilizce 176 @Isparta @Isparta @Isparta
58 Aslıhan Doğan Kilis 4 Grafik ve Fotoğraf/Fotoğraf 105 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
59 Fatih Nas Bitlis 4 Sosyal Bilgiler 170 @Batman @Siirt @Siirt
60 Yasin Kara Gaziantep 17 İlköğretim Matematik 303 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
61 Funda Sakarya 6 İngilizce 130 @Ankara @Ankara @Sivas
62 Ahmet Nevşehir 23 Sosyal Bilgiler 423 @Ankara @Ankara @Mersin
63 Eylül Batman 4 İngilizce 171 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
64 Betül Erzurum 4 İngilizce 130 @Isparta @Denizli @Afyonkarahisar
65 Özge Muş 4 Okul Öncesi 148 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
66 Rveyda Mardin 4 Arapça 95 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
67 Hande Ç Batman 4 İngilizce 104 @Sakarya @Sakarya @Sakarya
68 As. Çanakkale 10 İngilizce 310 @Yalova @Bursa @Balıkesir
69 Ercüment Çözer Muş 9 İngilizce 308 @Aydın @Isparta @Denizli
70 Muhibbi Muş 5 Tarih 129 @Balıkesir @Çanakkale @Manisa
71 Nur Muhammed Kacar Kars 4 Sınıf 120 @Van @Van @Van
72 Erdem Gaziantep 4 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 78 @Manisa @Kütahya @Bursa
73 Emre I. Erzurum 5 İlköğretim Matematik 171 @Aydın @Denizli @Isparta
74 Seymen Bitlis 7 Sınıf 180 @Bursa @Tekirdağ @Kütahya
75 Derya C. Erzurum 4 İngilizce 139 @Zonguldak @Sakarya @Kocaeli
76 Merveddin Kocaeli 7 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 94 @Bursa @Bursa @Bursa
77 Bitlis Yalova 7 Rehberlik 150 @Bitlis @Bitlis @Bitlis
78 Ayşe Gül İstanbul 15 Sınıf 347 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
79 Ülkü Şanlıurfa 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 112 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
80 Muhammed Şanlıurfa 4 Görsel Sanatlar 91 @Kayseri @Nevşehir @Niğde
81 Ahmet Ayaz Elazığ 11 Beden Eğitimi 345 @Malatya @Kahramanmaraş @Adıyaman
82 Yasin Diyarbakır 4 Okul Öncesi 107 @Ankara @Kırklareli @Düzce
83 Serdar Bey Ankara 21 Müzik 370 @Aydın @Muğla @İzmir
84 Miyase Kars 5 İngilizce 224 @Düzce @Düzce @Sakarya
85 Nurşah Van 6 Okul Öncesi 210 @Malatya @Malatya @Malatya
86 Şule Güngör Van 4 Rehberlik 125 @Giresun @Giresun @Giresun
87 Begk İstanbul 4 Görsel Sanatlar 151 @Mersin @Adana @Nevşehir
88 Dilek Malatya 5 Okul Öncesi 133 @Bursa @İzmir @Antalya
89 Gunay Sakarya 8 Sosyal Bilgiler 164 @Amasya @Tokat @Samsun
90 Mehmet Okay Hatay 17 Bilişim Teknolojileri(TEF) 198 @Ankara @Çankırı @Konya
91 Gizem Erkuş Van 5 Müzik 213 @Giresun @Giresun @Ordu
92 Begüm İstanbul 7 Görsel Sanatlar 151 @Mersin @Adana @Nevşehir
93 Ilk Mat Gaziantep 6 İlköğretim Matematik 132 @Zonguldak @Bartın @Karabük
94 Ayşe Öğütlü Bitlis 4 Fizik 159 @Ankara @Konya @Çankırı
95 Perihan Önder Diyarbakır 4 İngilizce 130 @Karabük @Bartın @Zonguldak
96 Saliha T Mardin 4 İngilizce 90 @Sakarya @Hatay @İstanbul
97 Muhammed Emin Bitlis 5 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 138 @Ankara @Eskişehir @Bolu
98 I.Z.Y. Hakkari 6 İngilizce 195 @Hatay @Hatay @Hatay
99 Cevdet Elazığ 20 Beden Eğitimi 370 @Ankara @Ankara @Ankara
100 Hakan Kıraç Artvin 15 Sınıf 350 @Bilecik @Eskişehir @Sakarya
101 Zehra İstanbul 11 Sınıf 205 @Ankara @Ankara @Ankara
102 Ayse Mardin 5 Okul Öncesi 156 @Samsun @Ordu @Trabzon
103 Zehra İstanbul 10 Fen Bilimleri 245 @Antalya @Antalya @Antalya
104 Ebru K. Hatay 6 Rehberlik 85 @Gaziantep @Kahramanmaraş @Aksaray
105 Azime Muş 4 Sınıf 121 @Kütahya @Kocaeli @İstanbul
106 Durdane Antalya 23 Almanca 271 @Adana @Adana @Adana
107 Elif A Ankara 24 Beden Eğitimi 261 @Balıkesir @Bursa @Çanakkale
108 Ibrahimavic Niğde 10 Türkçe 260 @Osmaniye @Osmaniye @Osmaniye
109 Durdane Antalya 23 Almanca 271 @Adana @Adana @Adana
110 Havva Diyarbakır 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 177 @Ankara @Ankara @Ankara
111 Filiz Adıyaman 13 Türkçe 200 @Konya @Konya @Konya
112 Naz Batman 7 İngilizce 220 @Aydın @Denizli @Muğla
113 Mehmet Geylani Van 8 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 200 @Balıkesir @Balıkesir @Balıkesir
114 Ibrahim Demir Çanakkale 10 İlköğretim Matematik 190 @Balıkesir @Balıkesir @Balıkesir
115 Ismail Şanlıurfa 12 Beden Eğitimi 326 @Hatay @Hatay @Hatay
116 Soner Akkuş Manisa 11 İlköğretim Matematik 237 @İzmir @İzmir @İzmir
117 Samet İstanbul 6 Sınıf 165 @Amasya @Çorum @Samsun
118 Tuğba Akkuş Manisa 11 Sınıf 252 @İzmir @İzmir @İzmir
119 Çağatay Van 6 İlköğretim Matematik 146 @İzmir @Manisa @Aydın
120 Songül Ce Sivas 14 Sınıf 245 @Sakarya @Sakarya @Sakarya
121 Çağatay Madan Karaman 7 İlköğretim Matematik 123 @Muğla @Aydın @Denizli
122 Nimetullah Muş 6 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 180 @Yalova @Kocaeli @Bursa
123 Çiğdem Karasu Kocaeli 11 Sosyal Bilgiler 172 @Yalova @Yalova @Yalova
124 Gök Ay Uşak 10 Türkçe 207 @Bursa @Bursa @Bursa
125 Iey Şırnak 15 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 235 @Ankara @Ankara @Ankara
126 Sami Al Diyarbakır 14 Sınıf 410 @Muğla @Aydın @Balıkesir
127 Umran Kütahya 9 Okul Öncesi 170 @Uşak @Uşak @Uşak
128 Hasibe Edirne 4 Sınıf 120 @Edirne @Edirne @Edirne
129 Büşra Ç İstanbul 9 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 218 @Bursa @Bursa @Bursa
130 Abraham Strong Manisa 4 Maden Teknolojisi 184 @Sivas @Kahramanmaraş @Kayseri
131 Melike Şahin Bitlis 5 İngilizce 146 @Yalova @Kocaeli @Kütahya
132 Yasin Demir Balıkesir 10 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 184 @Kocaeli @Kocaeli @Kocaeli
133 T Zey Kocaeli 16 Beden Eğitimi 344 @Muğla @Aydın @İzmir
134 Hamza Van 10 Sosyal Bilgiler 298 @Eskişehir @Manisa @Ankara
135 Islam Dürmüş Mardin 8 Kimya/Kimya Teknolojisi 149 @Gaziantep @Kilis @Şanlıurfa
136 Eaa Adana 15 İlköğretim Matematik 154 @Diyarbakır @Diyarbakır @Diyarbakır
137 Büşra Şırnak 4 Okul Öncesi 136 @Kocaeli @Sakarya @Düzce
138 Elif Yazar Mardin 4 İlköğretim Matematik 105 @Yalova @Çanakkale @İstanbul
139 Yeşim Büber İzmir 18 Sınıf 385 @İzmir @Balıkesir @İzmir
140 Tog Diyarbakır 4 İngilizce 135 @Uşak @Manisa @Kütahya
141 Meltem Özkan Gaziantep 5 İlköğretim Matematik 108 @Malatya @Kahramanmaraş @Adana
142 Kübra Ağrı 4 Okul Öncesi 105 @Bitlis @Bitlis @Bitlis
143 S Ş. Samsun 10 İngilizce 140 @Kayseri @Kayseri @Ankara
144 Sevgi Akbaş Ankara 6 Rehberlik 93 @Malatya @Elazığ @Adıyaman
145 Ilkmat Siirt 4 İlköğretim Matematik 148 @Bursa @Bursa @Afyonkarahisar
146 Ilker Rize 14 Müzik 277 @Ankara @Samsun @Ankara
147 Aslı Siirt 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 138 @İzmir @İzmir @İzmir
148 Gökhan İstanbul 10 Türkçe 257 @Sakarya @Sakarya @Sakarya
149 B.D Şanlıurfa 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 86 @Tokat @Amasya @Yozgat
150 Fatih B. İstanbul 13 Türk Dili ve Edebiyatı 267 @Antalya @Aydın @Amasya
151 Fatma Çankırı 15 Sınıf 299 @Manisa @Uşak @Afyonkarahisar
152 Firdevs Demirtaş Diyarbakır 12 Türkçe 352 @Ankara @Ankara @Ankara
153 Şeyma Karakaya Van 5 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 135 @Ankara @Ankara @Ankara
154 Yağmur Konya 6 İngilizce 130 @Antalya @Isparta @Afyonkarahisar
155 Soner Ağrı 6 Okul Öncesi 115 @Ankara @Düzce @Sakarya
156 S. Y Şanlıurfa 7 İngilizce 190 @Amasya @Amasya @Amasya
157 Erdoğan Yozgat 12 Yiyecek İçecek  Hizmetleri 258 @Antalya @Aydın @Ankara
158 Recep Kırdar Bursa 10 Fen Bilimleri 196 @Balıkesir @Balıkesir @Balıkesir
159 Ayşe Bayraktar İstanbul 18 İlköğretim Matematik 306 @Balıkesir @Muğla @İzmir
160 Seda Antalya 12 Türk Dili ve Edebiyatı 210 @Elazığ @Malatya @Tunceli
161 Ercan Ağrı 4 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 89 @Zonguldak @Zonguldak @Zonguldak
162 Igui Kütahya 4 İlköğretim Matematik 65 @Kütahya @Kütahya @Kütahya
163 Hakan Akuğur Konya 7 Türkçe 174 @Bursa @Adana @Afyonkarahisar
164 Mma Şanlıurfa 4 İngilizce 79 @Tokat @Tokat @Tokat
165 Edanur Şırnak 4 Sınıf 96 @Tekirdağ @Tekirdağ @Tekirdağ
166 Fenci İstanbul 11 Fen Bilimleri 285 @Çanakkale @Çanakkale @Çanakkale
167 Muhammed Vural Kahramanmaraş 15 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 366 @Kocaeli @Kocaeli @Kocaeli
168 Emre Salih İzmir 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 50 @Samsun @Ordu @Sinop
169 G.K Sakarya 8 İngilizce 182 @Bursa @Bursa @Balıkesir
170 Bediha Konya 24 Okul Öncesi 252 @Manisa @İzmir @Aydın
171 Dilek K Van 6 İlköğretim Matematik 200 @Balıkesir @Balıkesir @Balıkesir
172 Nur Ağrı 4 Fen Bilimleri 103 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
173 Sultan Koç Van 8 Türkçe 240 @Bursa @Antalya @İzmir
174 Yakup Hakkari 6 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 179 @Denizli @Aydın @Afyonkarahisar
175 Dilek Şanlıurfa 6 İngilizce 102 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
176 Sibel İstanbul 21 Sınıf 345 @Edirne @Edirne @Edirne
177 Semih Uyar Ağrı 5 İlköğretim Matematik 130 @Samsun @Ankara @Ankara
178 Özlem Şanlıurfa 5 İlköğretim Matematik 110 @Balıkesir @Bursa @Çanakkale
179 Bekir Ağrı 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 117 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
180 Makbule Murat Muş 4 Okul Öncesi 144 @Bursa @Çanakkale @İzmir
181 Sevilay Ankara 5 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 83 @Yozgat @Yozgat @Yozgat
182 M. Fatih Sinop 11 Rehberlik 198 @Muğla @İzmir @Aydın
183 Muzaffer Yeşilkaya Şırnak 4 Türkçe 120 @Batman @Batman @Batman
184 Tuğba Şanlıurfa 6 Okul Öncesi 152 @Ankara @Eskişehir @Kocaeli
185 Emre D. Batman 4 İngilizce 116 @Düzce @Bolu @Sakarya
186 Esra Sakarya 12 Bilişim Teknolojileri(TEF) 165 @Ankara @Ankara @Ankara
187 Perifg Ankara 6 İngilizce 223 @Aydın @Manisa @İzmir
188 Sedef Türkmen Erzincan 10 İngilizce 172 @Denizli @Muğla @Burdur
189 Nazperi Ankara 6 İngilizce 224 @Aydın @İzmir @Manisa
190 Özlem Karaca İstanbul 11 Sınıf 320 @Antalya @Burdur @Afyonkarahisar
191 Okan A. Ağrı 4 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 150 @Denizli @Uşak @Afyonkarahisar
192 Rahime Öa Ağrı 4 İngilizce 120 @Denizli @Uşak @Afyonkarahisar
193 Esra Amasya 7 Fen Bilimleri 94 @Afyonkarahisar @Afyonkarahisar @Afyonkarahisar
194 Dilek Toplu Van 4 İlköğretim Matematik 103 @Antalya @Burdur @Isparta
195 Ali Van 9 İlköğretim Matematik 260 @Kastamonu @Ankara @Karabük
196 Uğur I. Van 4 Müzik 127 @Malatya @Malatya @Malatya
197 Adem Konya 12 İngilizce 233 @Muğla @Yalova @Niğde
198 Ahmet Sun Şırnak 5 İngilizce 156 @Trabzon @Giresun @Rize
199 Hatice C. Konya 14 Fen Bilimleri 295 @Muğla @Amasya @Ankara
200 Figen Calışkan Mardin 6 İngilizce 154 @Mersin @Niğde @Adana
201 Tahsin Kaya Kastamonu 12 Türk Dili ve Edebiyatı 230 @Bursa @Bursa @Bursa
202 M.Konuk Hatay 15 İngilizce 182 @İzmir @İstanbul @Muğla
203 Halil Çakır Mardin 5 Arapça 162 @Trabzon @Trabzon @Trabzon
204 Yusuf Hoca' Ağrı 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 107 @Kahramanmaraş @Malatya @Kahramanmaraş
205 Çigdem Hatay 11 Okul Öncesi 145 @Ankara @Ankara @Ankara
206 Ramazan Furan Mersin 9 Fen Bilimleri 202 @Eskişehir @Aydın @Bursa
207 Deniz Adana 11 Rehberlik 185 @İzmir @Çanakkale @Tekirdağ
208 Meryem Hoca Kars 8 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 200 @Ankara @Ankara @Ankara
209 Szr Ankara 15 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 154 @İzmir @Aydın @Muğla
210 Seher Akbaba Bursa 10 Fen Bilimleri 190 @Balıkesir @Balıkesir @Balıkesir
211 Ender Alkan İstanbul 16 Türkçe 240 @Bursa @Balıkesir @Antalya
212 M.A. K. Gaziantep 9 Beden Eğitimi 141 @Osmaniye @Osmaniye @Osmaniye
213 Mat Öğrt. Ardahan 12 Matematik 310 @Balıkesir @Bursa @İstanbul
214 Nevzat Tokat 8 Sosyal Bilgiler 230 @Ordu @Ordu @Samsun
215 Ceylan S Kilis 9 Türk Dili ve Edebiyatı 250 @Adana @Adana @Adana
216 Aylin Şanlıurfa 5 Okul Öncesi 115 @Afyonkarahisar @Afyonkarahisar @Afyonkarahisar
217 Mamoste Diyarbakır 9 Sosyal Bilgiler 340 @Malatya @Malatya @Adıyaman
218 Ercan Muş 4 Beden Eğitimi 116 @Gaziantep @Gaziantep @Gaziantep
219 Gökhan Bulut Şanlıurfa 8 Sosyal Bilgiler 202 @Ankara @Ankara @Ankara
220 Ali Yağcı Konya 8 İlköğretim Matematik 150 @İstanbul @Kocaeli @Kocaeli
221 Mehmet Güler Şırnak 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 117 @Diyarbakır @Diyarbakır @Diyarbakır
222 Ilkmat Şırnak 4 İlköğretim Matematik 120 @Afyonkarahisar @Afyonkarahisar @Kütahya
223 Ilkmat Van 4 İlköğretim Matematik 116 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
224 Hüseyin K. Afyonkarahisar 7 İlköğretim Matematik 135 @Denizli @Aydın @İzmir
225 Selda Ağrı 5 Görsel Sanatlar 155 @Adana @Antalya @İzmir
226 Sinan Sakarya 5 İlköğretim Matematik 96 @Isparta @Afyonkarahisar @Sakarya
227 Savaş Şanlıurfa 13 Sınıf 235 @Tekirdağ @Tekirdağ @Tekirdağ
228 A A Batman 5 Rehberlik 123 @Adana @Adana @Adana
229 Zeynep Bal İstanbul 3 Sosyal Bilgiler 66 @Ankara @Ankara @Ankara
230 Tuna Muş 4 Sosyal Bilgiler 123 @Aksaray @Aksaray @Nevşehir
231 Dogan Şanlıurfa 17 Sınıf 400 @Aksaray @Nevşehir @Kayseri
232 Hayri Kirilmaz İstanbul 9 Sosyal Bilgiler 205 @Ankara @Ankara @Ankara
233 Cemre Manisa 7 İlköğretim Matematik 190 @Antalya @Mersin @Tunceli
234 Sevilay Akçay Sakarya 15 Sosyal Bilgiler 270 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
235 Emine Mardin 4 Matematik 160 @Adana @Adana @Adana
236 Nihat Şanlıurfa 4 Bilişim Teknolojileri(TEF) 136 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
237 Mustafa Hoca Çorum 14 Sınıf 292 @Çanakkale @Balıkesir @Amasya
238 Ekrem Şanlıurfa 4 Beden Eğitimi 90 @Kahramanmaraş @Adıyaman @Gaziantep
239 Seher Ağrı 5 Türk Dili ve Edebiyatı 120 @Konya @Tokat @Afyonkarahisar
240 Olcay59 Karabük 15 Sınıf 426 @Tekirdağ @Tekirdağ @Edirne
241 Masal Mardin 9 Sınıf 160 @Nevşehir @Kayseri @Aksaray
242 Cglrs Muş 4 İlköğretim Matematik 140 @Çanakkale @Edirne @Kırklareli
243 A... Y... Kars 4 Almanca 163 @Tekirdağ @Tekirdağ @Tekirdağ
244 Şaziye Altunbas Rize 6 Matematik 136 @Manisa @Bursa @Balıkesir
245 Yağ Yıl Erzurum 7 Müzik 235 @Muğla @Kırıkkale @Muğla
246 Dml Bitlis 5 İngilizce 173 @Ankara @Düzce @Sakarya
247 Ahu Dudu Acar Van 4 İlköğretim Matematik 142 @Antalya @İzmir @İzmir
248 Mathsun Hatay 20 Matematik 305 @Ankara @Ankara @Ankara
249 H.Arslan İstanbul 10 Rehberlik 190 @Rize @Rize @Rize
250 Kerem Demir Şanlıurfa 7 Sosyal Bilgiler 189 @Adana @Adana @Adana
251 Gülsüm Bitlis 6 Fen Bilimleri 185 @İzmir @Manisa @Aydın
252 Furkan Ağrı 6 Arapça 116 @Erzurum @Erzurum @Ordu
253 Merve Yılmaz Diyarbakır 4 Okul Öncesi 146 @Samsun @Samsun @Samsun
254 Fatma E. Hakkari 4 Arapça 130 @Erzurum @Erzincan @Bayburt
255 Onur Şanlıurfa 4 İngilizce 67 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
256 Betül Aydın Antalya 9 İlköğretim Matematik 133 @Ankara @Ankara @Ankara
257 Izel Hakkari 4 Rehberlik 126 @Konya @Karaman @Ankara
258 Hatice Kübra Kayseri 6 Biyoloji 97 @Konya @Konya @Konya
259 Elvan Usta Kocaeli 7 Arapça 124 @Ordu @Samsun @Giresun
260 Ilhan Gündoğdu Malatya 7 Arapça 133 @Konya @Kayseri @Niğde
261 Aycan Demir İstanbul 8 Grafik ve Fotoğraf/Grafik 148 @İzmir @Muğla @Aydın
262 Tan Düzce 10 İngilizce 150 @İzmir @İzmir @İzmir
263 Aaa Trabzon 10 Türk Dili ve Edebiyatı 215 @Mardin @Mardin @Mardin
264 Ismail Şırnak 4 Türkçe 130 @Konya @Konya @Konya
265 Ilköğretim Matematik İstanbul 10 İlköğretim Matematik 250 @Ankara @Ankara @Ankara
266 Bekir Gaziantep 5 Fen Bilimleri 90 @Denizli @Manisa @Afyonkarahisar
267 Yadigar Maden Van 4 Türkçe 140 @Zonguldak @Bartın @Kastamonu
268 Azize Batman 4 Rehberlik 80 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
269 Kezban Aksaray 6 Pazarlama ve Perakende 62 @Çankırı @Kırıkkale @Antalya
270 Gökçe C İstanbul 6 Sınıf 148 @Tekirdağ @Edirne @Kocaeli
271 Kılıç Gaziantep 10 Beden Eğitimi 200 @Antalya @Antalya @Antalya
272 Ali Veli Mardin 4 Türkçe 130 @Bursa @Sakarya @Kocaeli
273 Mustafa Bitlis 5 Sosyal Bilgiler 155 @Bursa @Sakarya @Kocaeli
274 Fahriye Bozkurt Siirt 10 İlköğretim Matematik 250 @Denizli @Denizli @Denizli
275 Musa Öztürkoğlu Afyonkarahisar 14 Fen Bilimleri 225 @İzmir @Aydın @İzmir
276 Kübra Ağrı 4 Okul Öncesi 105 @Bitlis @Bitlis @Bitlis
277 Sibel Şırnak 4 Görsel Sanatlar 101 @Ankara @Ankara @Ankara
278 Yusuf Şırnak 4 Sosyal Bilgiler 195 @Malatya @Malatya @Malatya
279 Sivas Sivas 4 İlköğretim Matematik 69 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
280 Esra Karasu Kayseri 4 İlköğretim Matematik 91 @Kayseri @Nevşehir @Giresun
281 Esat Van 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 105 @Eskişehir @Bursa @Ankara
282 Ferdî Muş 7 Özel Eğitim 152 @Bursa @Bursa @Bursa
283 Yasa Ağrı 6 Türkçe 165 @Aydın @İzmir @Muğla
284 H.A. Şanlıurfa 5 Türkçe 125 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
285 Halil Polat Hatay 6 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 122 @Adana @Mersin @Osmaniye
286 Ferhatpaşa Muş 5 Sosyal Bilgiler 168 @Konya @Niğde @Adıyaman
287 Idris Demir Mardin 16 Görsel Sanatlar 393 @Diyarbakır @Mersin @Mardin
288 Elif Özdemir Şanlıurfa 5 İngilizce 117 @Düzce @Bolu @Sakarya
289 Mehmet Akif Tufan Van 4 Sınıf 134 @Çorum @Amasya @Samsun
290 M S Siirt 4 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 90 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
291 Bilal Mardin 5 Okul Öncesi 110 @Bingöl @Bingöl @Bingöl
292 Sıla Gürbüz Gaziantep 4 Grafik ve Fotoğraf/Fotoğraf 40 @İzmir @Manisa @Aydın
293 Gamze Van 7 Matematik 210 @Balıkesir @Balıkesir @Balıkesir
294 Yusuf Yılmaz İstanbul 8 Grafik ve Fotoğraf/Fotoğraf 167 @Samsun @Trabzon @Balıkesir
295 Alparslan Şırnak 5 Tarih 185 @Kayseri @Nevşehir @Niğde
296 Yusuf Şırnak 16 Felsefe 350 @Malatya @Elazığ @Adıyaman
297 Şeyda Söyler Iğdır 4 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 108 @Erzurum @Erzurum @Erzurum
298 Hamdi Gaziantep 8 Rehberlik 109 @Malatya @Osmaniye @Şanlıurfa
299 Hasan Küçük Şanlıurfa 4 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 90 @Konya @Konya @Konya
300 Aslı Demir Siirt 4 Türk Dili ve Edebiyatı 150 @Kocaeli @İstanbul @Aydın
301 Ömek Gaziantep 10 Sosyal Bilgiler 250 @Malatya @Malatya @Malatya
302 Melih Hakkari 4 Özel Eğitim 138 @Bursa @Bursa @Bursa
303 Samet İstanbul 6 Sınıf 165 @Çorum @Samsun @Tokat
304 Nur Siirt 7 İngilizce 210 @Antalya @Balıkesir @Bursa
305 Ayşe Arıcan Muş 5 Okul Öncesi 114 @Sakarya @Düzce @Kocaeli
306 Elt Ağrı 4 İngilizce 117 @Adana @Ankara @Bursa
307 Dddd Muş 7 İlköğretim Matematik 204 @Edirne @Çanakkale @Bursa
308 Ysfncy Şanlıurfa 4 İlköğretim Matematik 88 @Kütahya @Bilecik @Eskişehir
309 Özgür Van 4 Fen Bilimleri 115 @Yozgat @Yozgat @Yozgat
310 Ozan Akpınar Bitlis 6 İngilizce 163 @Afyonkarahisar @Isparta @Tekirdağ
311 Hatice Bitlis 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 138 @Şanlıurfa @Şanlıurfa @Şanlıurfa
312 Omer Mardin 6 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 154 @Mersin @Adana @Niğde
313 Mattttt Muş 4 İlköğretim Matematik 158 @Samsun @Amasya @Ordu
314 Eses Siirt 5 İngilizce 110 @Bolu @Düzce @Sakarya
315 Yeşim Us Şanlıurfa 4 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 110 @Bursa @İstanbul @İstanbul
316 Dilber Akpınar Bitlis 4 İngilizce 116 @Afyonkarahisar @Aksaray @Tekirdağ
317 Eyüp Muş 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 97 @Bitlis @Bitlis @Bitlis
318 Sıdıka Diyarbakır 9 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 164 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
319 Veysel Erzurum 5 Beden Eğitimi 154 @Tekirdağ @Tekirdağ @Tekirdağ
320 Deniz Can Muş 4 İngilizce 200 @Tekirdağ @Tekirdağ @Tekirdağ
321 Oğuz Diyarbakır 4 Rehberlik 85 @Sivas @Tokat @Amasya
322 Furkan Hakkari 4 Türkçe 147 @Tokat @Tokat @Tokat
323 Ali Osman Gökay Diyarbakır 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 104 @Manisa @Denizli @Balıkesir
324 Yurdagül Van 3 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 117 @Ankara @Ankara @Ankara
325 Onur Karaman 11 Beden Eğitimi 270 @Antalya @Antalya @Antalya
326 Veysi Bulut Mardin 6 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 140 @Mersin @Mersin @Mersin
327 Aydın Kahramanmaraş 7 Sınıf 196 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
328 Tahir Yalcin Şırnak 6 İngilizce 238 @Van @Van @Van
329 Senem Zeybek Muğla 12 Fen Bilimleri 197 @Tekirdağ @Tekirdağ @Tekirdağ
330 Sabila Şanlıurfa 4 Almanca 100 @Mersin @Antalya @Aydın
331 Yakup Ağrı 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 125 @Konya @Afyonkarahisar @Isparta
332 Ayşe Ö. Çankırı 8 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 218 @Karaman @Karaman @Konya
333 Nuray İstanbul 6 Biyoloji 160 @Tekirdağ @Tekirdağ @Tekirdağ
334 Pelin Gaziantep 4 İngilizce 68 @Afyonkarahisar @Sakarya @Tekirdağ
335 Yavuz Selim Mardin 4 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 105 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
336 Fadil Büyük Şanlıurfa 4 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 85 @Kocaeli @Sakarya @Düzce
337 Aslı Batman 7 Sosyal Bilgiler 250 @İzmir @İzmir @İzmir
338 Betül G. Şanlıurfa 4 İlköğretim Matematik 103 @Adana @İstanbul @İstanbul
339 Kübra. Muş 5 Türkçe 132 @Bitlis @Bitlis @Bitlis
340 Ayşeeey Yozgat 10 Okul Öncesi 285 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
341 Feray Erzurum 8 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 249 @Muğla @Muğla @Muğla
342 Hacı Talip Bolu 15 Türkçe 263 @Niğde @Nevşehir @Kayseri
343 Mine Kara Hakkari 5 İlköğretim Matematik 178 @Antalya @Antalya @Antalya
344 Abdulkerim Gündoğdu Mersin 12 Okul Öncesi 202 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
345 Cemal G. Batman 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 109 @Balıkesir @Balıkesir @Balıkesir
346 Salih Y Afyonkarahisar 9 İlköğretim Matematik 228 @Antalya @Burdur @Antalya
347 Mys Ardahan 5 İlköğretim Matematik 148 @Bursa @Bursa @Bursa
348 Turgut R. Ç. Şırnak 5 İngilizce 154 @Kocaeli @Bolu @Sakarya
349 Sezer Şanlıurfa 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 96 @Giresun @Ordu @Trabzon
350 Beria Şanlıurfa 6 Okul Öncesi 118 @Karabük @Kastamonu @Çankırı
351 Işıl Kocaeli 10 Okul Öncesi 166 @İzmir @İzmir @İzmir
352 Yılmaz Zengin Kahramanmaraş 10 Sosyal Bilgiler 250 @Adıyaman @Adıyaman @Adıyaman
353 Neslihan Şırnak 5 İngilizce 165 @Sakarya @Bursa @Kocaeli
354 Şule Şahin Elazığ 6 Türkçe 200 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
355 Arzu Adıyaman 19 Beden Eğitimi 386 @Hatay @Hatay @Hatay
356 Münire Malatya 11 Beden Eğitimi 210 @Van @Van @Van
357 Ayşe Muş 6 Sınıf 200 @Van @Van @Van
358 Gamze İstanbul 15 Okul Öncesi 210 @İzmir @İzmir @İzmir
359 Irem Özdemir İstanbul 7 İlköğretim Matematik 145 @Ankara @Ankara @Ankara
360 T.M Şırnak 4 Türkçe 126 @Sivas @Sivas @Yozgat
361 Ilkilkmat Van 5 İlköğretim Matematik 171 @İzmir @Eskişehir @Afyonkarahisar
362 Canal İstanbul 10 Sınıf 277 @Ankara @Ankara @Ankara
363 Şenay Mardin 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 161 @Tokat @Samsun @Manisa
364 Ş.A İstanbul 7 Arapça 149 @Bursa @Bursa @Bursa
365 Çiğdem Tokat 15 Türkçe 320 @İzmir @İzmir @İzmir
366 Tayfun Kg Ağrı 5 Beden Eğitimi 150 @Ankara @Ankara @Ankara
367 Leyla Öz Şanlıurfa 8 Fen Bilimleri 246 @Mersin @Mersin @Mersin
368 Mustafa Özdemir Afyonkarahisar 11 Beden Eğitimi 215 @Aydın @İzmir @Ankara
369 Serdar Batman 12 Beden Eğitimi 353 @Yalova @Çanakkale @Bursa
370 Hasan Akbulut Erzurum 6 Türkçe 224 @Manisa @Manisa @Manisa
371 Abdullah Muş 9 Beden Eğitimi 240 @Antalya @Yozgat @Erzincan
372 Burak Ağaoğlu Ankara 11 Beden Eğitimi 210 @Antalya @Antalya @Antalya
373 Sa. Ankara 20 İngilizce 250 @Bursa @Bursa @Bursa
374 Çiğdem Çakal Burdur 7 Rehberlik 130 @Antalya @Antalya @Antalya
375 Nadide Türkyılmaz Malatya 20 Fen Bilimleri 312 @İzmir @İzmir @İzmir
376 Elif Cengiz Aksaray 8 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 130 @Konya @Konya @Konya
377 Hüseyin İzmir 15 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 251 @Manisa @Manisa @Manisa
378 Merve Demir Ardahan 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 124 @Samsun @Samsun @Samsun
379 Ayşe Sakarya 10 Sosyal Bilgiler 254 @Ordu @Samsun @Sinop
380 Brnr Muş 5 Kimya/Kimya Teknolojisi 109 @Kütahya @Kastamonu @Çankırı
381 Ers Sata Ordu 15 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 315 @Muğla @Antalya @Aydın
382 Tansel Çınar Muş 4 İlköğretim Matematik 115 @İzmir @Aydın @Manisa
383 Mahmut Kahramanmaraş 8 Matematik 215 @Adana @Osmaniye @Hatay
384 Tuğba Şırnak 4 Türkçe 112 @Ankara @Ankara @Ankara
385 Seda Yalın Şırnak 8 Sınıf 283 @Van @Van @Van
386 Sema T Sivas 4 İngilizce 65 @Kastamonu @Karabük @Çankırı
387 Ercan Yesil İstanbul 16 Sınıf 375 @İstanbul @Adıyaman @Ağrı
388 Zeynep Karataş Mardin 4 Okul Öncesi 120 @Niğde @Niğde @Niğde
389 Ahmet Sarı Konya 4 Sosyal Bilgiler 110 @Aksaray @Aksaray @Aksaray
390 Rabia Şanlıurfa 6 İngilizce 164 @Afyonkarahisar @Ankara @Bursa
391 Seren Gaziantep 5 İngilizce 78 @Sinop @Ordu @Amasya
392 Merve Kars 5 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 179 @İzmir @Manisa @Uşak
393 Yusuf C. Hatay 4 Türk Dili ve Edebiyatı 82 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
394 Kübra Hatay 4 Türk Dili ve Edebiyatı 66 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
395 Cgla İstanbul 7 Sınıf 184 @Bursa @Bursa @Bursa
396 N.Ceylan Yıldırım İstanbul 22 Türk Dili ve Edebiyatı 323 @Aydın @Aydın @Aydın
397 Uğur Güngör Erzurum 8 Türkçe 195 @Konya @Konya @Konya
398 Sema Van 5 Tarih 130 @Diyarbakır @Mardin @Mersin
399 Ilk Mat. Ağrı 4 İlköğretim Matematik 87 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
400 Fatih A. Gaziantep 14 Türkçe 285 @Balıkesir @Çanakkale @İzmir
401 Gülsüm Gaziantep 6 İngilizce 110 @İstanbul @İstanbul @Sinop
402 Ahmet Kabacık Şanlıurfa 10 Fen Bilimleri 235 @Adana @Adana @Adana
403 Nejdet İstanbul 20 Sınıf 506 @Aksaray @Aksaray @Aksaray
404 Ayse Karaağaç İstanbul 7 Bilişim Teknolojileri(TEF) 153 @Kocaeli @Sakarya @Eskişehir
405 Yasin Kahramanmaraş 10 Türk Dili ve Edebiyatı 245 @Malatya @Malatya @Adıyaman
406 Ümit Aksu Hakkari 4 Türkçe 104 @Balıkesir @Bursa @Sakarya
407 Yılmaz Diyarbakır 8 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 236 @Ankara @Ankara @Ankara
408 Sibel İstanbul 8 Sınıf 213 @Aydın @Manisa @İzmir
409 Fatma Azınarık Diyarbakır 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 180 @Bursa @Kocaeli @İstanbul
410 Habibe Bayana Demir Gaziantep 17 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 286 @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş
411 Hürriyet Akman Afyonkarahisar 6 Matematik 198 @Muğla @Isparta @Burdur
412 Gülay Bağlı Gaziantep 8 Rehberlik 109 @Mersin @Mersin @Hatay
413 Rabia Temizer Van 7 Türkçe 230 @Muğla @Muğla @Aydın
414 Caglayan Bitlis 15 İlköğretim Matematik 302 @Balıkesir @Balıkesir @Balıkesir
415 Hasan Hakkari 4 Sosyal Bilgiler 151 @Isparta @Burdur @Afyonkarahisar
416 Özlem Aydın Batman 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 122 @Bursa @Bursa @Bursa
417 Ali Ulu Nevşehir 27 Mobilya ve İç Mekan Tasarımı 307 @Konya @Konya @Konya
418 Merve Şanlıurfa 4 Fen Bilimleri 80 @Ankara @Amasya @Çorum
419 Inci I İstanbul 9 Sosyal Bilgiler 250 @Malatya @Malatya @Malatya
420 Seda Kars 4 Görsel Sanatlar 123 @Samsun @Sinop @Amasya
421 Yılmaz Yontürk Şanlıurfa 8 Sınıf 173 @Mardin @Mardin @Mardin
422 Seda Hakkari 4 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 140 @Elazığ @Adıyaman @Kahramanmaraş
423 Yusuf Hakkari 4 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 190 @Elazığ @Malatya @Tunceli
424 Hilal B Hakkari 4 İlköğretim Matematik 148 @Tekirdağ @Tekirdağ @Çanakkale
425 E K Artvin 6 Biyoloji 146 @Kars @Erzurum @Bitlis
426 Halil Işık İstanbul 9 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 225 @Tokat @Tokat @Tokat
427 Matemat. Muş 4 İlköğretim Matematik 125 @Samsun @Amasya @Sinop
428 Süleyman Siirt 4 Sosyal Bilgiler 221 @Amasya @Amasya @Amasya
429 Tahsin Osmaniye 15 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 258 @Mersin @Mersin @Mersin
430 Sezai Bayram İstanbul 18 İngilizce 250 @Yalova @Kocaeli @Bursa
431 Hatice Kastamonu 6 Giyim Üretim Teknolojisi/Moda Tasarım Teknolojileri 132 @Zonguldak @Düzce @Sakarya
432 Osman Erzurum 7 Sosyal Bilgiler 250 @Sivas @Sivas @Sivas
433 Fat Ç Erzurum 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 125 @Sivas @Sivas @Sivas
434 Turfan Uygur Şanlıurfa 13 İngilizce 230 @Sakarya @Sakarya @Sakarya
435 Enes Arslan Hatay 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 102 @Bursa @Sakarya @Eskişehir
436 Ali Karaca Kayseri 5 Fen Bilimleri 125 @Batman @Batman @Batman
437 Fatma Hakkari 4 İlköğretim Matematik 103 @Antalya @Manisa @Isparta
438 Mehmet Şirin İstanbul 13 Türkçe 305 @Diyarbakır @Diyarbakır @Diyarbakır
439 Esra Noack Bartın 7 İngilizce 217 @Balıkesir @Manisa @Antalya
440 Sümeyye Ataş Diyarbakır 6 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 147 @Elazığ @Elazığ @Elazığ
441 M.Ö Bitlis 6 Sınıf 213 @Sakarya @Sakarya @Sakarya
442 Pınar K Van 4 Kimya/Kimya Teknolojisi 119 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
443 Osman Hoca Şırnak 4 Tarih 170 @Kayseri @Niğde @Kayseri
444 Mustafa Şanlıurfa 4 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 104 @Kayseri @Sivas @Niğde
445 Muharrem Ağrı 5 Türkçe 122 @Antalya @Konya @Burdur
446 Esra İstanbul 8 İlköğretim Matematik 191 @İzmir @İzmir @İzmir
447 Bayram Artvin 12 Beden Eğitimi 348 @İzmir @Bursa @Balıkesir
448 Nebi Demir Van 4 Bilişim Teknolojileri(TEF) 108 @Ankara @Ankara @Ankara
449 Elif Güneri Denizli 13 Fen Bilimleri 207 @Antalya @Muğla @İzmir
450 Beyza D Ağrı 4 İngilizce 95 @Sakarya @Bolu @Erzurum
451 Tuğçe D Erzurum 5 Türkçe 160 @Samsun @Sinop @Zonguldak
452 Arzu Yorulmaz Şanlıurfa 6 Okul Öncesi 160 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
453 Fadime Ankara 19 Bilişim Teknolojileri(TEF) 236 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
454 Pınar Özdem İzmir 18 İlköğretim Matematik 222 @İzmir @İzmir @İzmir
455 Nursel Şanlıurfa 4 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 80 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
456 Ali Şanlıurfa 4 Fen Bilimleri 89 @Adana @Gaziantep @Gaziantep
457 Mehmet Kars 10 Okul Öncesi 237 @İstanbul @İzmir @Kocaeli
458 Duygu Bursa 10 Okul Öncesi 163 @Antalya @Burdur @Isparta
459 Pelin Van 6 Okul Öncesi 216 @Muğla @Aydın @İzmir
460 Mehmet Çelik Manisa 9 Fen Bilimleri 312 @Manisa @İzmir @Bursa
461 Buse Tursun İzmir 10 Fen Bilimleri 412 @İzmir @Manisa @Uşak
462 Elif Tutmak Bursa 7 Fen Bilimleri 308 @Bursa @Manisa @Balıkesir
463 Seda Tunç İzmir 11 Fen Bilimleri 412 @Manisa @İzmir @Denizli
464 Buket Nihal Akbaş Kocaeli 9 Fen Bilimleri 211 @Ankara @Ankara @Ankara
465 Muhammet Şanlıurfa 4 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 90 @Samsun @Sakarya @Ordu
466 Ahmet Gök Uşak 4 Fen Bilimleri 224 @Uşak @Afyonkarahisar @Kütahya
467 Hatice Tek Kahramanmaraş 3 Fen Bilimleri 71 @Kastamonu @Kastamonu @Kastamonu
468 Fff Gaziantep 12 Kimya/Kimya Teknolojisi 170 @Mersin @Mersin @Mersin
469 Burak Geler Van 7 Sosyal Bilgiler 234 @Denizli @Uşak @Aydın
470 Aslı Başköy Şanlıurfa 4 Sınıf 99 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
471 Melike Yapıcı Ağrı 4 Sınıf 105 @Bayburt @Bayburt @Bayburt
472 S.Şahin Ağrı 5 Sosyal Bilgiler 162 @Bursa @İstanbul @Kocaeli
473 Ismail Mersin 12 Sosyal Bilgiler 238 @Adana @Adana @Adana
474 Elif Mardin 5 Rehberlik 100 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
475 Demet Diyarbakır 4 Sınıf 155 @Iğdır @Erzurum @Mersin
476 Ayşe Berber Van 4 İlköğretim Matematik 131 @Kocaeli @Bursa @Sakarya
477 Ahmet Güleş Bingöl 4 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 95 @Sakarya @Kocaeli @Malatya
478 Rukiye Polat Hatay 8 Okul Öncesi 173 @Adana @Mersin @Osmaniye
479 Rukiye Şanlıurfa 4 Kimya/Kimya Teknolojisi 88 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
480 C. Bereket Erzurum 5 Sosyal Bilgiler 210 @Bitlis @Diyarbakır @Şanlıurfa
481 Gülcan Kars 4 Fizik 234 @Muğla @Muğla @Muğla
482 Muhammed Kaan Karataş Van 6 Beden Eğitimi 160 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
483 Süreyya Etlan Bitlis 4 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 101 @Van @Van @Van
484 Sevgi Ağrı 5 İngilizce 146 @Antalya @Manisa @Burdur
485 Iclal Bitlis 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 136 @Adıyaman @Adıyaman @Adıyaman
486 Fazilet Muş 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 104 @Konya @Konya @Konya
487 Ramazan Muş 8 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 210 @Ankara @Ankara @Ankara
488 Enes Tatar Ardahan 6 Beden Eğitimi 229 @Kocaeli @İstanbul @Sakarya
489 Ersin Muş 4 Tarih 149 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
490 Bahri Yılmaz Kayseri 11 Coğrafya 191 @Samsun @Samsun @Samsun
491 Süreyya Etlan Bitlis 4 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 101 @Van @Van @Van
492 Ayşe Ağrı 4 İlköğretim Matematik 118 @Giresun @Gümüşhane @Trabzon
493 Çiğdem Akyıldız Gaziantep 11 Tarih 239 @İzmir @Manisa @Aydın
494 Tuğçe Tuna Kardaş Siirt 5 Fen Bilimleri 206 @İzmir @İzmir @Kocaeli
495 Nurcan Baydere İstanbul 11 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 258 @Samsun @Ordu @Trabzon
496 Akın Parlak Şanlıurfa 5 Sınıf 135 @Adıyaman @Adıyaman @Adıyaman
497 Kaan Aydoğdu Muş 4 Makine Teknolojileri/Makine ve Kalıp 95 @İzmir @Manisa @Balıkesir
498 Burak Mardin 6 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 132 @Gaziantep @Gaziantep @Gaziantep
499 B. K Konya 10 Sınıf 250 @Ankara @Eskişehir @Bilecik
500 Furkan Sönmez Van 7 Sınıf 239 @Aksaray @Aksaray @Aksaray
501 Mehtap Y Şanlıurfa 4 Okul Öncesi 88 @Sivas @Sivas @Sivas
502 Ishak Demir Ardahan 4 Beden Eğitimi 101 @Gaziantep @Gaziantep @Gaziantep
503 Schmetterling İstanbul 9 Almanca 163 @İzmir @İzmir @İzmir
504 Nur Yetgin Elazığ 4 Sınıf 94 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
505 Selda Batman 4 İngilizce 180 @Manisa @Denizli @Uşak
506 Tuğçe Erduvan Aydın 12 Fen Bilimleri 415 @Manisa @Aydın @Bursa
507 Melis Şanlıurfa 4 Okul Öncesi 87 @Manisa @İstanbul @İzmir
508 Merve Nur Y. Kars 4 Özel Eğitim 84 @Ankara @İzmir @Bolu
509 Emine Hakkari 4 Okul Öncesi 113 @Çanakkale @Tekirdağ @Bursa
510 Çağrı Akgün Iğdır 4 Okul Öncesi 141 @Tekirdağ @Balıkesir @Çanakkale
511 Güler Van 4 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 95 @Yalova @Aydın @Bursa
512 Abdulmecid Şırnak 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 115 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
513 Emre Kılıç Ardahan 4 Beden Eğitimi 104 @Konya @Karaman @Afyonkarahisar
514 Sınıf. Erzurum 4 Sınıf 137 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
515 Merve E.K. Van 5 Okul Öncesi 168 @Ankara @Ankara @Çorum
516 Gülşen Hakkari 4 Fen Bilimleri 169 @İzmir @Manisa @Aydın
517 Fatma Elmas Sivas 10 Fen Bilimleri 290 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
518 Zeynep Tuğba Öztürk Sakarya 24 Müzik 303 @Mersin @Mersin @Mersin
519 Ademm Esra Şırnak 5 Fen Bilimleri 150 @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş @Kayseri
520 Necati Şahin Samsun 8 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 190 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
521 Hatice Bora Gaziantep 4 Fen Bilimleri 76 @Konya @Aksaray @Karaman
522 Havva Ağrı 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 113 @Afyonkarahisar @Eskişehir @Eskişehir
523 Safiye Şırnak 5 Fen Bilimleri 137 @Ankara @Aksaray @Konya
524 Ayşen Erdoğan Afyonkarahisar 9 Fen Bilimleri 262 @Denizli @Denizli @Aydın
525 Makbule Uçar Adana 30 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 307 @Ordu @Samsun @Gümüşhane
526 Zeynep Esra Al Van 4 Okul Öncesi 132 @Şanlıurfa @Hatay @Balıkesir
527 Ahmet İstanbul 11 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 296 @Bursa @Bursa @Bursa
528 Mertcan Bozkurt İstanbul 15 Fen Bilimleri 342 @Bursa @Manisa @İzmir
529 Burçin T. Hakkari 4 Rehberlik 126 @Samsun @Ordu @Sinop
530 Ecrin Mollahamzaoğlu Şırnak 4 Sınıf 130 @Rize @Ankara @İstanbul
531 Gülnaz Şırnak 4 Türkçe 118 @Diyarbakır @Elazığ @Malatya
532 Metehan Bey Gaziantep 4 Müzik 76 @Ankara @Kırıkkale @Bolu
533 Elif Nur Karlı Batman 4 İngilizce 131 @Afyonkarahisar @Kocaeli @Sakarya
534 Merve Muş 4 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 114 @Kocaeli @İstanbul @Sakarya
535 Serkan Serkan Van 8 Sınıf 280 @Antalya @Antalya @Antalya
536 Sena Çağlayan Erzurum 3 Özel Eğitim 74 @Sakarya @Sakarya @Sakarya
537 Melike Ahi Ağrı 5 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 130 @Bilecik @Düzce @Kırklareli
538 Ali İstanbul 15 Türk Dili ve Edebiyatı 267 @Balıkesir @Aydın @Denizli
539 Seren Altun Şanlıurfa 4 Türkçe 93 @İstanbul @Antalya @Ağrı
540 Hilal Malatya 7 Sınıf 98 @Sakarya @Bursa @Tekirdağ
541 Aynur Şanlıurfa 4 İlköğretim Matematik 91 @Sivas @Eskişehir @Gaziantep
542 Xxxx Şırnak 7 Sınıf 230 @Tekirdağ @Tekirdağ @Tekirdağ
543 Zeynep Şanlıurfa 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 94 @Manisa @Denizli @Aydın
544 Meryem Bıyıklı Mardin 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 115 @Nevşehir @Nevşehir @Nevşehir
545 Zülal Can Şırnak 5 Biyoloji 155 @Rize @Rize @Rize
546 Nihat İstanbul 18 Beden Eğitimi 273 @Bursa @İzmir @Balıkesir
547 Mustafa Diyarbakır 4 Okul Öncesi 85 @Ankara @Eskişehir @Bolu
548 Ebru Gülender Manisa 8 İlköğretim Matematik 126 @Tokat @Tokat @Tokat
549 Ruken A.Ö Van 4 Okul Öncesi 129 @Bingöl @Bingöl @Bingöl
550 Erbil Günseven Niğde 15 Biyoloji 255 @Konya @Konya @Konya
551 Hatice İstanbul 8 Kimya/Kimya Teknolojisi 197 @Sakarya @Sakarya @Sakarya
552 Gizem Erzincan 4 Okul Öncesi 74 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
553 Feyza Şırnak 4 Tarih 103 @Samsun @Ordu @Trabzon
554 Nurullah Ağrı 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 88 @İzmir @Aydın @Denizli
555 Boncukkız Mardin 4 Okul Öncesi 108 @Mersin @Gaziantep @Adana
556 Ipek Hakkari 4 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 102 @İstanbul @Kocaeli @Sakarya
557 Eda Demir Van 7 Fen Bilimleri 227 @Aksaray @Aksaray @Aksaray
558 Büşra Emirler Van 3 Okul Öncesi 76 @Osmaniye @Osmaniye @Osmaniye
559 Ibrahim Yozgat 15 Sınıf 345 @Muğla @Balıkesir @Aydın
560 Ömer Batman 10 Tarih 319 @Manisa @İzmir @Aydın
561 Mehmet Ahi Erzurum 4 Tarih 110 @Afyonkarahisar @Kütahya @Denizli
562 Yıldız Demirci Bursa 23 Sınıf 316 @İzmir @Muğla @Aydın
563 Gülşah Geroğlu Şanlıurfa 4 Türk Dili ve Edebiyatı 88 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
564 Emine Yazak Mardin 11 Türkçe 320 @Bilecik @Bilecik @Bilecik
565 Tuğba Nur Köylü Hakkari 4 Türk Dili ve Edebiyatı 150 @Eskişehir @Afyonkarahisar @Kütahya
566 Hüseyin Altun Şırnak 4 İngilizce 121 @Bitlis @Bitlis @Bitlis
567 Nurettin Bal Sivas 25 Rehberlik 340 @Mersin @Antalya @Aydın
568 Vuslat Afyonkarahisar 8 Sosyal Bilgiler 171 @Van @Van @Van
569 Ahmet Yıldız Van 7 Beden Eğitimi 286 @Samsun @Samsun @Samsun
570 Furkan Matematik Bitlis 4 İlköğretim Matematik 102 @Antalya @Isparta @Burdur
571 Ozlem Şırnak 16 İngilizce 220 @Ankara @Ankara @Ankara
572 Esmeray K Diyarbakır 4 Adalet 147 @Kocaeli @Kocaeli @Sakarya
573 A.E Eskişehir 3 Almanca 60 @Eskişehir @Eskişehir @Bilecik
574 Aslı Yarıcı Bitlis 6 İngilizce 143 @Elazığ @Elazığ @Elazığ
575 Sibel Şanlıurfa 8 Fen Bilimleri 160 @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş
576 Ihsan Fidan Batman 6 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 173 @Bursa @Kocaeli @Yalova
577 Ilknur Şırnak 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 114 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
578 Ömer Muş 5 Sınıf 158 @Kocaeli @Kocaeli @Kocaeli
579 Guls Diyarbakır 4 İngilizce 138 @Bursa @Sakarya @Bolu
580 Rümeysa Kayseri 9 İlköğretim Matematik 178 @Antalya @Bursa @Kocaeli
581 Gülsu Konya 4 Okul Öncesi 113 @Aydın @Balıkesir @Isparta
582 Oğuz Gümüşkaya Muş 5 Beden Eğitimi 143 @Bursa @Bilecik @Sakarya
583 Sch Elazığ 6 Almanca 136 @Antalya @Muğla @İzmir
584 M. Yılmaz Gaziantep 6 Matematik 100 @Manisa @Kütahya @Balıkesir
585 Idemir Şırnak 5 Rehberlik 136 @Gaziantep @Gaziantep @Gaziantep
586 Ilyas Köse Iğdır 4 İlköğretim Matematik 121 @Manisa @Balıkesir @Aydın
587 Hamdiye Okur Tekirdağ 26 Sınıf 339 @Hatay @Çanakkale @Muğla
588 Murat Coşkun İstanbul 4 Kimya/Kimya Teknolojisi 120 @Sakarya @Sakarya @İstanbul
589 Burcu Ağrı 6 Sınıf 154 @Kocaeli @Kocaeli @Kocaeli
590 Öznur Rüzgar Şırnak 17 İngilizce 294 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
591 Şeyma Çelik Hakkari 3 Sınıf 106 @Trabzon @Trabzon @Trabzon
592 Mehmet D Van 5 Fen Bilimleri 180 @Antalya @Denizli @Burdur
593 Derya Uçak Bitlis 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 132 @Bursa @Bursa @Bursa
594 Sema Şanlıurfa 16 Okul Öncesi 265 @İzmir @Aydın @Balıkesir
595 Nese Inci Mardin 4 İngilizce 110 @Adana @Osmaniye @Mersin
596 Ahmet Y İstanbul 9 Rehberlik 200 @Ankara @Ankara @Ankara
597 Ali Bekir Gaziantep 7 Sınıf 190 @Niğde @Konya @Ankara
598 Meral Yurdakul Şanlıurfa 4 Özel Eğitim 97 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
599 Erzurum Erzurum 5 Türk Dili ve Edebiyatı 146 @Ankara @İstanbul @İstanbul
600 Ibrahim T Muş 6 Fen Bilimleri 180 @Ankara @Antalya @Denizli
601 Zuhal Sivas 4 Okul Öncesi 88 @Sakarya @Sakarya @Sakarya
602 Sedat Şanlıurfa 9 Sosyal Bilgiler 235 @Ordu @Samsun @Ankara
603 Hasan Diyarbakır 4 İngilizce 131 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
604 Ümran İstanbul 13 Coğrafya 235 @Antalya @Antalya @İstanbul
605 K A Şırnak 4 Almanca 100 @İzmir @Aydın @Denizli
606 Asmin Ağrı 4 Sosyal Bilgiler 142 @Sivas @Sivas @Sivas
607 Ali Karataş Gaziantep 15 Türkçe 190 @Malatya @Bursa @Elazığ
608 Ercan Hatay 15 Bilişim Teknolojileri(TEF) 198 @Mersin @Mersin @Mersin
609 Merve Gaziantep 6 Okul Öncesi 90 @Sivas @Sivas @Sivas
610 Kubra Aksaray 8 İlköğretim Matematik 175 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
611 Esra Urkucu Muş 4 Türk Dili ve Edebiyatı 114 @Balıkesir @Aydın @Muş
612 Ali Ocak Kocaeli 17 Sınıf 300 @Mersin @Mersin @Mersin
613 Hale Diyarbakır 4 Okul Öncesi 137 @Denizli @Denizli @Afyonkarahisar
614 Berna Kastamonu 6 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 96 @Konya @Aksaray @Afyonkarahisar
615 Tuğçe İstanbul 6 İngilizce 168 @Elazığ @Elazığ @Elazığ
616 Hazim Aslanci Şanlıurfa 4 Rehberlik 79 @Konya @Afyonkarahisar @Isparta
617 Adem İstanbul 8 Matematik 203 @Denizli @Aydın @Muğla
618 Derya K Van 4 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 130 @Ankara @Ankara @Ankara
619 Uğur Can Özev Iğdır 9 Sınıf 392 @Çanakkale @Balıkesir @Aydın
620 Elif Taşdelen Kastamonu 11 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 336 @Bartın @Bolu @Zonguldak
621 Makbule Uçar Adana 30 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 307 @Ordu @Samsun @Amasya
622 Sacide Örten Mardin 4 Sınıf 130 @Hatay @Hatay @Osmaniye
623 D.S Van 5 Rehberlik 110 @Balıkesir @Manisa @Bursa
624 Mustafa Çelik Kahramanmaraş 22 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 330 @Aydın @Bursa @İzmir
625 A.Y Van 4 İngilizce 149 @Tekirdağ @Kocaeli @Sakarya
626 Serhat Van 8 Sınıf 218 @Tekirdağ @Edirne @Kırklareli
627 Müde Van 5 İlköğretim Matematik 151 @Bursa @Manisa @Ankara
628 Zuhriye Diyarbakır 4 Okul Öncesi 140 @Samsun @Samsun @Samsun
629 Ali İstanbul 9 Türkçe 280 @Hatay @Kahramanmaraş @Osmaniye
630 Sena Bur Şırnak 4 Okul Öncesi 99 @Sakarya @Düzce @Kocaeli
631 Serdar İstanbul 9 Beden Eğitimi 291 @Antalya @Muğla @Tekirdağ
632 Rüya Kurum Iğdır 4 Rehberlik 100 @Antalya @Muğla @Muğla
633 Mehmet Emin Adana 11 Rehberlik 207 @Diyarbakır @Diyarbakır @Diyarbakır
634 Burcu Yılmaz İstanbul 10 Matematik 296 @Antalya @Muğla @Tekirdağ
635 Malatya Malatya 9 Rehberlik 196 @Bolu @Sakarya @Eskişehir
636 Bayram Şanlıurfa 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 85 @Malatya @Elazığ @Adıyaman
637 Beyza Şanlıurfa 4 İngilizce 108 @Kocaeli @Tekirdağ @Sakarya
638 Zeynep Yıldırım Hakkari 4 Sınıf 102 @Adana @Gaziantep @Hatay
639 Güler Kayseri 21 Görsel Sanatlar 286 @İzmir @İzmir @Aydın
640 Fatma Melisa Kahraman Ağrı 4 Fen Bilimleri 128 @Adana @Mersin @Hatay
641 Recep Bitlis 4 Özel Eğitim 95 @Hatay @Hatay @Hatay
642 Senem Nevşehir 27 Okul Öncesi 304 @Konya @Konya @Konya
643 Emrah Mardin 7 Fen Bilimleri 232 @Adana @Adana @Osmaniye
644 Fatih Uslu Şanlıurfa 12 Sınıf 238 @Denizli @Çanakkale @Manisa
645 Muhsin Tuğrul Muş 9 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 266 @Bilecik @Eskişehir @Bursa
646 Nejla Denizli 16 Fen Bilimleri 241 @Aydın @Aydın @Aydın
647 Ümit Van 4 Sınıf 186 @Tekirdağ @Kırklareli @Ordu
648 Duygu Gel Hatay 4 Fen Bilimleri 81 @İzmir @Manisa @İstanbul
649 Nur Batman 9 Okul Öncesi 242 @Antalya @Isparta @Aydın
650 Orhan Çalban Mardin 6 Rehberlik 150 @Van @Van @Van
651 Hicran Güler Bitlis 4 İlköğretim Matematik 98 @Kastamonu @Çankırı @Sinop
652 Ali Osman Kayseri 15 Tarih 251 @Antalya @Muğla @Balıkesir
653 Elif Muş 4 Sınıf 127 @Sakarya @Kocaeli @İstanbul
654 Serkan Kandemir Batman 4 İngilizce 112 @Diyarbakır @Diyarbakır @Diyarbakır
655 Güllü Aksul Kars 4 Fen Bilimleri 170 @Antalya @Eskişehir @Afyonkarahisar
656 Abdullah Konya 25 Özel Eğitim 360 @Mersin @Adana @Adana
657 Özhan Şanlıurfa 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 83 @Düzce @Sakarya @Zonguldak
658 Uğur Özdemir Şırnak 4 Fen Bilimleri 115 @Ankara @Ankara @Ankara
659 Dilara Özdemir Şırnak 4 İlköğretim Matematik 113 @Ankara @Ankara @Ankara
660 Elif Şanlıurfa 9 Matematik 204 @Adana @Adana @Adana
661 Isa Gür Ankara 7 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 156 @İzmir @Antalya @Aydın
662 Hasan P. Muş 8 Sınıf 195 @Afyonkarahisar @Manisa @Muğla
663 Hatice Şırnak 4 Okul Öncesi 110 @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş
664 Canan Konya 8 Matematik 152 @İzmir @Aydın @Manisa
665 Tugba Adana 29 Kimya/Kimya Teknolojisi 380 @Mersin @Balıkesir @Aydın
666 Ömer Ekinci Diyarbakır 8 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 230 @Amasya @Adana @Kayseri
667 Huri M. Bayburt 4 İngilizce 124 @Denizli @Burdur @Afyonkarahisar
668 Gülseren Şırnak 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 110 @İzmir @İzmir @İzmir
669 M.Elif Mardin 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 109 @Kayseri @Kayseri @Aksaray
670 S. Cvk Kars 6 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 135 @Yozgat @Yozgat @Yozgat
671 Dilek Un Diyarbakır 12 Türk Dili ve Edebiyatı 234 @Kocaeli @Kocaeli @İstanbul
672 Aliş Siirt 4 Türkçe 120 @Hatay @Hatay @Hatay
673 Melek Aksu Gaziantep 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 78 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
674 Ali B. Yozgat 12 Sınıf 315 @Çorum @Çorum @Çorum
675 Esin Duman Kocaeli 18 Sosyal Bilgiler 330 @İzmir @İzmir @Muğla
676 Büşra Hatay 6 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 121 @Nevşehir @Aksaray @Kayseri
677 Meral Acar Malatya 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 116 @Malatya @Malatya @Malatya
678 Cemre Afyonkarahisar 7 Okul Öncesi 156 @Denizli @Denizli @Aydın
679 Hasan Özen İstanbul 10 Türkçe 207 @Manisa @Manisa @Manisa
680 Ahmet Erzurumlu Hakkari 7 Sosyal Bilgiler 240 @Antalya @Mersin @Gaziantep
681 Emine Erzurum 5 Kimya/Kimya Teknolojisi 197 @Kocaeli @İstanbul @Kocaeli
682 Abdullah E Van 4 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 113 @Konya @Aksaray @Karaman
683 Edibesyo Sinop 9 Beden Eğitimi 245 @Diyarbakır @Elazığ @Malatya
684 Alim Afyonkarahisar 7 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 199 @Antalya @Antalya @Antalya
685 Ufuk Işik Afyonkarahisar 10 Rehberlik 145 @Balıkesir @Manisa @Manisa
686 E K Van 4 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 104 @Manisa @Denizli @Uşak
687 Dönsev Mardin 4 Sınıf 134 @Yozgat @Çorum @Sivas
688 Ali Avcuoğlu Diyarbakır 7 Okul Öncesi 202 @Adana @Adana @Adana
689 Ezgi Güzel Köprü Muş 9 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 185 @Hatay @Hatay @Mersin
690 Filolog Van 4 Almanca 90 @Mersin @Mersin @Mersin
691 Ali Şanlıurfa 10 Rehberlik 174 @Antalya @Antalya @Antalya
692 Zeynep Taşkın Van 9 Türkçe 270 @Bursa @Balıkesir @Burdur
693 Edı Mardin 4 İlköğretim Matematik 116 @Sivas @Sivas @Sivas
694 Musa Korkmaz Şanlıurfa 4 Fizik 192 @Ankara @Ankara @Ankara
695 Neşe K Şanlıurfa 6 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 166 @Antalya @Antalya @Antalya
696 Beyza Mardin 4 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 99 @Adana @Adana @Adana
697 Şükrüye Dayan Karaman 22 Türk Dili ve Edebiyatı 275 @Adana @Mersin @İzmir
698 Fatih Kocaeli 7 İlköğretim Matematik 120 @Çanakkale @Çanakkale @Çanakkale
699 Eda Van 5 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 125 @Muğla @Antalya @Balıkesir
700 Semra Yozgat 4 Bilişim Teknolojileri(TEF) 109 @Kocaeli @İstanbul @Sakarya
701 Gökhan Batman 5 Beden Eğitimi 120 @Balıkesir @Kütahya @Tekirdağ
702 Nazan Hatay 24 Görsel Sanatlar 269 @Muğla @İzmir @Aydın
703 Funda Mert İzmir 25 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 288 @İzmir @İzmir @İzmir
704 Seda Garip Van 10 Türkçe 241 @İzmir @İzmir @İzmir
705 Nazlı Van 5 İngilizce 185 @Balıkesir @Bursa @Bursa
706 O.D Van 5 İngilizce 153 @Tekirdağ @Tekirdağ @Tekirdağ
707 Kadir Parlak Sakarya 7 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 150 @Ankara @Ankara @Ankara
708 Harun Iğdır 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 101 @Aydın @Aydın @Aydın
709 Leyla Gezici Kars 4 Sosyal Bilgiler 154 @Hatay @Kahramanmaraş @Gaziantep
710 Rümeysa Ü. Ağrı 4 İlköğretim Matematik 93 @Hatay @Kahramanmaraş @Gaziantep
711 Gökçe B Şanlıurfa 4 Fen Bilimleri 92 @Adana @Mersin @İzmir
712 Ayşegül Bayhoca Konya 4 Beden Eğitimi 55 @Mardin @Mardin @Mardin
713 Nuriye Çel Yozgat 9 İngilizce 200 @Ankara @Ankara @Ankara
714 Barbaros Ağrı 4 Sınıf 182 @Eskişehir @Kocaeli @Bilecik
715 E.K. Elazığ 4 Arapça 102 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
716 Renas Kardaş Siirt 4 İngilizce 165 @İzmir @Kocaeli @İstanbul
717 Sare Ünal Ağrı 4 Fen Bilimleri 127 @Ankara @Ankara @Ankara
718 Habib Kars 4 Görsel Sanatlar 104 @Denizli @Aydın @Manisa
719 Numan İstanbul 15 Matematik 350 @Samsun @Samsun @Samsun
720 Ayşenur Hatay 5 İlköğretim Matematik 65 @Antalya @Adana @İstanbul
721 Rukiye Ozel Elazığ 5 Türkçe 161 @Kastamonu @Edirne @Trabzon
722 Ecrin Gunes Ordu 12 Beden Eğitimi 325 @Samsun @Samsun @Samsun
723 Tugba Samsun 7 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 106 @Eskişehir @Kırklareli @Çankırı
724 Emir. T Muş 7 Beden Eğitimi 150 @Elazığ @Adana @Adıyaman
725 Figen Diyarbakır 7 Okul Öncesi 208 @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş
726 Bahar Kuş Gaziantep 12 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 154 @Balıkesir @Muğla @Bartın
727 Müberra Kavgacı Muş 4 Sınıf 89 @Artvin @Rize @Kütahya
728 Ali Ayyildiz Mardin 7 Türkçe 199 @Adana @Adana @Adana
729 Tony Kroos Diyarbakır 5 Bilişim Teknolojileri(TEF) 143 @Elazığ @Elazığ @Elazığ
730 Tuğba Mardin 4 Sınıf 123 @Ankara @Konya @Çankırı
731 Kadir Saraç Gaziantep 7 Elektrik-Elektronik Teknolojisi/Elektrik 84 @Ankara @Ankara @Ankara
732 Özlem Öz Şanlıurfa 4 Sosyal Bilgiler 127 @Ankara @Kırıkkale @Nevşehir
733 Ahmet8 Şırnak 5 İngilizce 159 @Trabzon @Giresun @Ordu
734 Fatma Ademoğlu İstanbul 12 Türkçe 300 @Konya @Konya @Konya
735 Rafanadal Şırnak 6 Beden Eğitimi 190 @Mersin @Ordu @İzmir
736 F.K Muş 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 140 @Tokat @Tokat @Tokat
737 Enes Hakkari 4 İlköğretim Matematik 115 @Bursa @Bursa @Bursa
738 Burak A. Gaziantep 4 Matematik 74 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
739 Zeynep02 Şırnak 5 Sınıf 112 @Malatya @Adıyaman @Kahramanmaraş
740 Ünal Kahraman Şırnak 4 Türkçe 147 @Bartın @Zonguldak @Kocaeli
741 Salih Erzurum 4 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 125 @Ordu @Giresun @Samsun
742 Funda Gözüktok Ağrı 4 Okul Öncesi 99 @Samsun @Kocaeli @Tekirdağ
743 Memet Şanlıurfa 8 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 220 @Diyarbakır @Mersin @Bursa
744 Nalan İstanbul 13 Biyoloji 293 @Manisa @Denizli @Çanakkale
745 B.Y Van 7 İngilizce 172 @Bursa @Kocaeli @Tekirdağ
746 Cemile Gaziantep 17 Okul Öncesi 320 @Mersin @Mersin @Mersin
747 Ahmet K Bitlis 7 Türkçe 188 @Kahramanmaraş @Gaziantep @Kayseri
748 Halit Muş 4 Türkçe 145 @Mersin @Mersin @Mersin
749 Merve Idil Erzurum 5 Müzik 195 @Aydın @Muğla @Antalya
750 Ayşegül Isparta 22 Tarih 440 @Konya @Afyonkarahisar @Eskişehir
751 Sultan K Bitlis 4 İlköğretim Matematik 97 @Kahramanmaraş @Gaziantep @Kayseri
752 Şahin K Erzurum 7 Sınıf 232 @Aydın @Muğla @Antalya
753 Igg Hatay 4 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 115 @Manisa @Kütahya @Balıkesir
754 Sinembaran Diyarbakır 8 Okul Öncesi 265 @Antalya @Antalya @Antalya
755 Bet İzmir 4 İlköğretim Matematik 92 @İzmir @Manisa @Bursa
756 Şule Gaziantep 4 Okul Öncesi 96 @Bursa @Kocaeli @İstanbul
757 Rümeysa Diyarbakır 4 Okul Öncesi 130 @Isparta @Sakarya @Bursa
758 Hasan Karagöz Hakkari 4 Matematik 186 @Konya @Konya @Konya
759 Onur Diyarbakır 16 Özel Eğitim 288 @İzmir @Antalya @Aydın
760 Bilge Burak Hatay 10 Müzik 194 @Adana @Adana @Adana
761 Deniz A Adana 6 Müzik 104 @Mersin @Mersin @Mersin
762 Metehan Müzed Van 5 Müzik 142 @Konya @Sakarya @Mersin
763 Dilek Osmaniye 19 Özel Eğitim 246 @Muğla @Muğla @Muğla
764 Özge Konya 15 Müzik 192 @Balıkesir @Aydın @İzmir
765 Resul Muş 6 Fen Bilimleri 180 @Afyonkarahisar @Afyonkarahisar @Afyonkarahisar
766 Abbas Adana 13 Rehberlik 457 @Adana @Adana @Adana
767 Başaramadım Adana 29 Rehberlik 21 @Adana @Adana @Adana
768 Hazal Ağrı 4 Sınıf 128 @Ağrı @Ağrı @Ağrı
769 Hazal Ağrı 4 Sınıf 128 @Erzincan @Erzincan @Erzincan
770 Özz Bursa 13 İngilizce 323 @Mardin @Diyarbakır @Gaziantep
771 Cevdet Van 7 Sınıf 170 @Çanakkale @Kocaeli @Isparta
772 Büşra Mutlu Van 4 Fen Bilimleri 127 @Kütahya @Sakarya @Afyonkarahisar
773 Be. Bingöl 4 İlköğretim Matematik 115 @Denizli @Aydın @Manisa
774 Şaban Karakaş Kars 7 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 207 @Sakarya @Balıkesir @Tekirdağ
775 Nur Ağrı 3 İlköğretim Matematik 103 @Bartın @Bartın @Bartın
776 Alev Çirkin İstanbul 13 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 289 @Muğla @İzmir @Aydın
777 Makbule M. Erzurum 4 Fen Bilimleri 178 @Sinop @Çanakkale @Amasya
778 Ramazan A. Kars 4 İlköğretim Matematik 155 @Balıkesir @Çanakkale @Isparta
779 Burak Siirt 4 Okul Öncesi 123 @Samsun @Ordu @Giresun
780 Deeya Didem Adıyaman 4 Bilişim Teknolojileri(TEF) 92 @Manisa @İzmir @Uşak
781 S D Erzurum 4 Türkçe 140 @Sivas @Sivas @Sivas
782 Elif Ağrı 4 Okul Öncesi 121 @Kocaeli @Kocaeli @Kocaeli
783 Esra Acar Şanlıurfa 4 Matematik 90 @İstanbul @Sakarya @Kocaeli
784 Hilal Ing İstanbul 16 İngilizce 230 @Balıkesir @Çanakkale @Denizli
785 Baran Toktaş Mardin 6 Görsel Sanatlar 140 @Antalya @Eskişehir @Bursa
786 Z.A Siirt 4 Almanca 100 @Bursa @Bursa @Bursa
787 Duygu Gaziantep 9 Okul Öncesi 161 @Adana @Adana @Adana
788 Sema.A Muş 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 114 @Erzincan @Gümüşhane @Amasya
789 Kerem Demir Şanlıurfa 7 Sosyal Bilgiler 189 @Adana @Adana @Adana
790 Şeycan Muş 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 113 @Samsun @Samsun @Ordu
791 Ens Muş 4 İlköğretim Matematik 102 @Manisa @Bursa @Afyonkarahisar
792 Hatice Mardin 4 Okul Öncesi 116 @Sivas @Sivas @Sivas
793 Seher Siirt 9 Rehberlik 190 @Konya @Konya @Konya
794 Metmat İstanbul 23 Matematik 330 @Eskişehir @Kocaeli @Edirne
795 Canan Yalova 24 Sınıf 263 @Yalova @Yalova @Yalova
796 Canan Yalova 24 Sınıf 263 @Mersin @Mersin @Mersin
797 Esra Gök Batman 9 Fen Bilimleri 150 @Ankara @Ankara @Ankara
798 Hatice Hüsna Kaplan Şırnak 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 164 @Antalya @Antalya @Antalya
799 Birsen Bitlis 7 İngilizce 198 @İzmir @İzmir @İzmir
800 Mvr Siirt 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 105 @Isparta @Burdur @Antalya
801 Mehmet Ağrı 4 Beden Eğitimi 113 @Bingöl @Diyarbakır @Tunceli
802 Cüneyt U. Konya 22 Türk Dili ve Edebiyatı 270 @İstanbul @Sakarya @Yalova
803 Ahmet Gulsen Şırnak 4 Sosyal Bilgiler 208 @Yozgat @Tokat @Amasya
804 Esin Sakarya 9 Rehberlik 110 @Eskişehir @Eskişehir @Eskişehir
805 Alper Pehlivan Artvin 17 Türkçe 331 @Ankara @Ankara @Ankara
806 Esra Yalçın Adıyaman 14 Biyoloji 270 @Mersin @Mersin @Mersin
807 Mustafa Kars 4 Sınıf 129 @Gümüşhane @Bayburt @Erzurum
808 Ebru Kayseri 19 Biyoloji 257 @Aydın @Balıkesir @Çanakkale
809 Özge Afyonkarahisar 6 Okul Öncesi 133 @Antalya @Antalya @Antalya
810 Edip Kemal İstanbul 15 Türk Dili ve Edebiyatı 282 @İzmir @Aydın @Muğla
811 Favoal Mardin 6 Matematik 175 @Denizli @Afyonkarahisar @Manisa
812 Büşra Gökaltın Diyarbakır 5 Sınıf 178 @Konya @Aksaray @Isparta
813 Müzeyyen Şanlıurfa 7 Okul Öncesi 160 @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş
814 Seyma Ozturk Ağrı 6 Okul Öncesi 130 @Afyonkarahisar @Denizli @Eskişehir
815 Ibrahim Güreşen Siirt 6 İlköğretim Matematik 148 @Balıkesir @Balıkesir @Bursa
816 Mustafa İstanbul 8 Sınıf 214 @Konya @Karaman @Aksaray
817 Funda Aslan Bitlis 6 Görsel Sanatlar 201 @Samsun @Samsun @Samsun
818 A.A Gümüşhane 12 Sağlık/Sağlık Hizmetleri 216 @Bursa @Bursa @Bursa
819 Sss Malatya 6 Kimya/Kimya Teknolojisi 227 @Malatya @İzmir @Mersin
820 Sinan Şırnak 6 Kimya/Kimya Teknolojisi 227 @Malatya @İzmir @Mersin
821 Ali Şanlıurfa 6 İlköğretim Matematik 132 @Denizli @Manisa @Uşak
822 Melike Gaziantep 5 Sınıf 101 @Aksaray @Aksaray @Aksaray
823 Muhammed Bilen Ağrı 5 Sınıf 213 @Nevşehir @Kayseri @Niğde
824 Tkuscu11 Muş 7 Rehberlik 182 @Eskişehir @Bursa @Hatay
825 Yusuf Bitlis 4 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 175 @Antalya @Muğla @Aydın
826 Ekrem Polat Kocaeli 16 İngilizce 305 @Bursa @Bursa @Bursa
827 Merve Gaziantep 4 İlköğretim Matematik 66 @Düzce @Düzce @Düzce
828 Özge Nefise Gürül Kocaeli 26 Sınıf 283 @Antalya @Antalya @Antalya
829 Nurullah Yalçın Kayseri 8 İlköğretim Matematik 218 @Konya @Isparta @Afyonkarahisar
830 Rahşan Van 10 Fen Bilimleri 283 @Aydın @Antalya @İzmir
831 Resul Şırnak 5 Rehberlik 134 @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş
832 Miray Arslan Kayseri 7 Rehberlik 139 @Ankara @Ankara @Aksaray
833 Vesile Kocaeli 12 Özel Eğitim 165 @Eskişehir @Eskişehir @Afyonkarahisar
834 Sevgi Ünüvar Bitlis 4 Okul Öncesi 143 @İzmir @Bursa @Bursa
835 Emrah Mete Muş 4 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 100 @Adana @Van @Bitlis
836 Irfan Aslan Gaziantep 9 Rehberlik 127 @Mersin @Mersin @Mersin
837 Beyza Akyol Van 4 Sınıf 126 @Konya @Sakarya @Sakarya
838 Buse Kara Mardin 6 Özel Eğitim 165 @Hatay @Kahramanmaraş @Mersin
839 Hakan Erzurum 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 148 @Aksaray @Nevşehir @Nevşehir
840 Hilal Mardin 6 Okul Öncesi 180 @Adana @Adana @Adana
841 Ümit Yalçın Batman 4 Beden Eğitimi 110 @Bursa @Bursa @Bursa
842 Adem Yıldırım Kars 5 Okul Öncesi 136 @Kütahya @Bursa @Manisa
843 Efg Şırnak 4 Sınıf 102 @Gaziantep @Gaziantep @Gaziantep
844 Fatma Antalya 4 Okul Öncesi 107 @Antalya @Burdur @Isparta
845 Fg. Şırnak 4 Okul Öncesi 107 @Antalya @Isparta @Burdur
846 Elif Diyarbakır 6 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 200 @Antalya @Adana @Kayseri
847 Mahmut Erzurum 5 Rehberlik 146 @Ankara @Ankara @Ankara
848 Ali Temiz Afyonkarahisar 7 Türkçe 145 @Kahramanmaraş @Mersin @Adana
849 Bahadır Tünal Şanlıurfa 9 Görsel Sanatlar 166 @Antalya @Antalya @Antalya
850 Elif Ağrı 4 Sınıf 120 @Eskişehir @Bursa @Ankara
851 Mehtapc Adana 19 Rehberlik 207 @Düzce @Bolu @İzmir
852 Seyhan Baran Bitlis 4 Kimya/Kimya Teknolojisi 119 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
853 Bahar Van 6 Sınıf 205 @Adana @Ankara @İstanbul
854 Ali Mutu Konya 32 Teknoloji ve Tasarım 367 @Tokat @Ankara @Antalya
855 Aslan İstanbul 7 Bilişim Teknolojileri(TEF) 184 @İzmir @Manisa @Aydın
856 Seda Ay İstanbul 12 Müzik 320 @Antalya @Aydın @Muğla
857 Emine Şanlıurfa 5 İlköğretim Matematik 135 @Aydın @Manisa @Eskişehir
858 Sinem Gaziantep 11 Okul Öncesi 136 @Konya @Aksaray @Karaman
859 Abdullah Aydin Adana 17 Türkçe 245 @Mersin @Mersin @Mersin
860 Necla Kutlu Batman 4 Okul Öncesi 103 @Afyonkarahisar @Afyonkarahisar @Afyonkarahisar
861 Kenan Sakarya 26 Müzik 313 @Muğla @Sakarya @Sakarya
862 Mat Mat Ankara 8 İlköğretim Matematik 110 @Balıkesir @Bursa @Isparta
863 Onur Öztabak Uşak 14 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 190 @İzmir @Bartın @Bartın
864 Hasan Yılmaz İzmir 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 48 @Afyonkarahisar @Uşak @Kütahya
865 E N Erzurum 6 İngilizce 266 @Aydın @Manisa @Sakarya
866 Ahsen Sivas 4 Okul Öncesi 74 @Samsun @Tokat @Amasya
867 Fatma Kaplan Diyarbakır 9 Okul Öncesi 229 @Uşak @Uşak @Uşak
868 Kadir Muslu Giresun 9 İngilizce 170 @Samsun @Samsun @Ordu
869 Rıdvan Öz Muş 4 Fen Bilimleri 125 @Denizli @Burdur @Aydın
870 Ferhat Erdoğan Adana 4 Türkçe 115 @Adana @Adana @Adana
871 Mehmet Oğuz Van 6 Fen Bilimleri 215 @Malatya @Malatya @Malatya
872 Elif Yaman Van 5 Okul Öncesi 138 @Manisa @İzmir @Eskişehir
873 Hilal Küçük Van 3 Fizik 140 @Sakarya @Sakarya @Sakarya
874 Erdinç Mardin 7 Sınıf 182 @Tekirdağ @Balıkesir @Manisa
875 Zekeriya Sert Adıyaman 6 Biyoloji 175 @Elazığ @Elazığ @Elazığ
876 Aslıhan Van 4 Sınıf 148 @Eskişehir @Kocaeli @Tekirdağ
877 Emrah Mardin 4 Türkçe 150 @Van @Van @Van
878 Enes Kayseri 8 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 146 @Kayseri @Kırşehir @Konya
879 Dilay Cinkara Gaziantep 4 İlköğretim Matematik 92 @Kahramanmaraş @Osmaniye @Adana
880 Türkan Kayseri 8 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 144 @Van @Van @Van
881 Ilknur Batman 4 İlköğretim Matematik 113 @Diyarbakır @Elazığ @Adıyaman
882 Gülşen Ürkmez Ardahan 11 İngilizce 310 @Ankara @Ankara @Ankara
883 Ali Yozgat 14 Sınıf 340 @Kırıkkale @Kırıkkale @Kırıkkale
884 Hüseyin Gün Ardahan 4 Coğrafya 101 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
885 Mehmet Bitlis 8 İngilizce 230 @Eskişehir @Kocaeli @Kütahya
886 Habip Muş 5 Sınıf 137 @Düzce @Sakarya @Kocaeli
887 Emre Muş 5 Sınıf 134 @Düzce @Sakarya @Sakarya
888 Esra Şırnak 5 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 141 @Çanakkale @Edirne @Tekirdağ
889 Abdil Ç Şanlıurfa 7 Türkçe 193 @Denizli @Denizli @Denizli
890 Ozgür İstanbul 9 Türkçe 329 @Bursa @Eskişehir @Yalova
891 Şule Şırnak 4 Rehberlik 96 @Trabzon @Trabzon @Ordu
892 Mustafa Kahramanmaraş 11 Matematik 326 @Hatay @Hatay @Adana
893 Fatma Konya 8 İlköğretim Matematik 132 @Malatya @Adıyaman @Diyarbakır
894 A.Y Bitlis 5 Almanca 146 @Çanakkale @Çanakkale @Çanakkale
895 Filiz Sağır Güzeloğlu Bartın 7 İngilizce 153 @Hatay @Gaziantep @Şanlıurfa
896 Murat Aksaray 13 Sınıf 284 @Mersin @Mersin @Mersin
897 Rızvan Demir Çiçek Bitlis 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 190 @Kahramanmaraş @Gaziantep @Kayseri
898 M.G Siirt 4 Almanca 117 @Bilecik @Bursa @Bursa
899 M.G Siirt 4 Almanca 121 @Bursa @Bursa @Bursa
900 Nurten Diyarbakır 4 Almanca 156 @Manisa @Manisa @Manisa
901 Su Drsn Mardin 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 108 @Aydın @İzmir @Manisa
902 Esra Y Şanlıurfa 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 104 @Mersin @Mersin @Mersin
903 Uygar Gaziantep 20 Sınıf 330 @İzmir @İzmir @İzmir
904 Öznur Ağrı 6 Okul Öncesi 135 @Karabük @Bolu @Trabzon
905 Özge İstanbul 13 Okul Öncesi 227 @İzmir @Aydın @Muğla
906 Ümran Kilis 4 Fen Bilimleri 80 @Ankara @Ankara @Ankara
907 Merve Mollamehmetoğlu Şanlıurfa 5 Almanca 80 @Kocaeli @Kocaeli @Kocaeli
908 Pelin Kaymak Şanlıurfa 5 Sınıf 110 @Adana @Adana @Adana
909 Selin Ankara 5 Fen Bilimleri 137 @Samsun @Konya @Ankara
910 Merve Demir Çanakkale 10 Rehberlik 116 @Balıkesir @Balıkesir @Balıkesir
911 Ayyy Bingöl 4 İlköğretim Matematik 122 @Antalya @Mersin @Adana
912 Buse Diyarbakır 4 İngilizce 125 @Aydın @Aydın @Aydın
913 Kardelen Bitlis 4 Fen Bilimleri 170 @Muğla @Balıkesir @Afyonkarahisar
914 Ilhan Diyarbakır 5 Türkçe 263 @Uşak @Uşak @Uşak
915 Okan Yardım Bitlis 5 İlköğretim Matematik 148 @Balıkesir @Konya @Bursa
916 Okan Bitlis 5 İlköğretim Matematik 150 @Balıkesir @Konya @Antalya
917 Mustafa Mardin 3 Matematik 87 @Antalya @Muğla @İzmir
918 Abuzer Bitlis 4 Beden Eğitimi 98 @Adıyaman @Gaziantep @Kahramanmaraş
919 Emel Kaya Kars 16 Sınıf 252 @Sinop @Edirne @İzmir
920 Kkk Diyarbakır 4 İngilizce 130 @Trabzon @Giresun @Ordu
921 Hatice Söylev Geler Van 5 Türkçe 162 @Denizli @Denizli @Denizli
922 Ayşe Mardin 4 İlköğretim Matematik 92 @Adana @Osmaniye @Kahramanmaraş
923 Frdur Iğdır 11 Almanca 220 @Kırklareli @Kırklareli @Kırklareli
924 Berna Ozcan Giresun 7 İngilizce 219 @Samsun @Ordu @Sinop
925 Merve Gökmen Hakkari 4 Okul Öncesi 122 @Denizli @Manisa @Antalya
926 Ö.I Hakkari 3 İngilizce 192 @Antalya @Mersin @Konya
927 Merve Bitlis 8 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 200 @Elazığ @Adıyaman @Elazığ
928 Batman Batman 6 Türkçe 205 @Aksaray @Afyonkarahisar @Bolu
929 Dmlkn Gaziantep 4 Beden Eğitimi 72 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
930 Döndü Erdoğan Malatya 10 Sınıf 315 @Denizli @Uşak @Isparta
931 A.S. Düzce 7 İngilizce 150 @Tekirdağ @Edirne @Çanakkale
932 Gökhan Afyonkarahisar 8 Sosyal Bilgiler 216 @Muğla @Muğla @Muğla
933 Osman Pamuk Kars 5 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 166 @Eskişehir @Bursa @Antalya
934 Merve Van 6 Sınıf 199 @Afyonkarahisar @Afyonkarahisar @Manisa
935 Sadet Şener Muş 4 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 120 @Antalya @Antalya @Antalya
936 Yağmur Ankara 7 Sosyal Bilgiler 210 @Erzurum @Erzurum @Erzurum
937 Azime Bayburt 4 Fen Bilimleri 82 @İstanbul @Kocaeli @Sakarya
938 Fatih Ç Muş 4 İngilizce 140 @Mersin @Adana @Osmaniye
939 Batman Batman 8 Sınıf 206 @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş
940 Selcen Eskişehir 22 Coğrafya 235 @İzmir @Aydın @Muğla
941 Ferya Saka Bitlis 4 Sosyal Bilgiler 168 @Kocaeli @Sakarya @Düzce
942 Özgür Kaya Diyarbakır 4 Okul Öncesi 123 @Bingöl @Muş @İzmir
943 Yasemin D. İstanbul 10 Okul Öncesi 224 @İzmir @Aydın @Muğla
944 Esen Şanlıurfa 6 Okul Öncesi 163 @Niğde @Isparta @İstanbul
945 Hasret Bilici Van 4 Okul Öncesi 132 @Diyarbakır @Batman @Mardin
946 Murat Bitlis 6 Fen Bilimleri 179 @Sivas @Sivas @Sivas
947 Merve D. Hakkari 5 Okul Öncesi 170 @Samsun @Ordu @Kocaeli
948 Necib Manisa 15 Coğrafya 270 @Aydın @Muğla @Balıkesir
949 A K Gaziantep 6 Fen Bilimleri 113 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
950 Emre Van 5 Türkçe 188 @Ankara @Ankara @Ankara
951 Matematikçi Amasya 13 Matematik 204 @Manisa @Manisa @Manisa
952 Tuğba Şanlıurfa 5 Okul Öncesi 120 @Balıkesir @Çanakkale @Manisa
953 Bilal Van 4 Görsel Sanatlar 242 @Ağrı @Ağrı @Ağrı
954 Elif Ankara 24 Beden Eğitimi 261 @Balıkesir @Balıkesir @Balıkesir
955 Özcan Yildiz Bilecik 13 Sosyal Bilgiler 240 @Giresun @Ordu @Trabzon
956 Yusuf Gerbaga Sakarya 7 Bilişim Teknolojileri(TEF) 125 @Bursa @Bursa @Bursa
957 Semra A Erzincan 9 Sınıf 174 @Sivas @Sivas @Sivas
958 Hülya Şanlıurfa 4 İngilizce 95 @Afyonkarahisar @Konya @Tekirdağ
959 Ahmet Yılmaz Mersin 9 İlköğretim Matematik 185 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
960 Baaa Ağrı 4 Fen Bilimleri 126 @Ankara @Ankara @Ankara
961 Ayşe Çaliskan Van 4 Fen Bilimleri 107 @Konya @Konya @Konya
962 Pınar Tekirdağ 21 Türk Dili ve Edebiyatı 250 @Aydın @Aydın @Aydın
963 Emine Ağrı 5 İlköğretim Matematik 312 @Konya @Konya @Konya
964 Sinan Batman 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 144 @Samsun @Ordu @Giresun
965 Zafer Van 7 Türk Dili ve Edebiyatı 245 @Aydın @Denizli @Bursa
966 Kader D Mardin 6 Sınıf 190 @Kocaeli @Kocaeli @Kocaeli
967 Ateş İstanbul 9 Müzik 200 @Mersin @Mersin @Mersin
968 Eyup Batman 13 Sınıf 253 @Düzce @Düzce @Düzce
969 Rts Ardahan 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 125 @Samsun @Ordu @Tokat
970 Ekin Yavuzyaşar Diyarbakır 5 Okul Öncesi 182 @Kayseri @Aksaray @İzmir
971 Hakkı Diyarbakır 13 Türk Dili ve Edebiyatı 360 @Aydın @Balıkesir @Çanakkale
972 Efsun Didem Çeliker Hatay 4 Almanca 98 @Antalya @Ankara @Isparta
973 A. G Bingöl 4 Türkçe 104 @Adana @Adana @Gaziantep
974 Burak Geler Van 7 Sosyal Bilgiler 234 @Denizli @Muğla @Aydın
975 Özlem Demir İstanbul 14 Sınıf 307 @Balıkesir @Bursa @Bursa
976 Ahmet Eser Şanlıurfa 4 İlköğretim Matematik 93 @Adana @Adana @Hatay
977 Hasan Şanlıurfa 10 Sınıf 243 @Karaman @Mersin @Konya
978 Recep S Şanlıurfa 4 Okul Öncesi 90 @Tokat @Tokat @Tokat
979 Gizem Demirbaş Adıyaman 7 Biyoloji 168 @Balıkesir @Bursa @Çanakkale
980 Özlem Demir İstanbul 14 Sınıf 307 @Balıkesir @Bursa @Bursa
981 Zeynep Taşci Erzurum 5 İlköğretim Matematik 180 @Ankara @Ankara @Ankara
982 T.Eymen Ylmz Şanlıurfa 7 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 126 @Samsun @Samsun @Konya
983 Gülhan Meriç Şanlıurfa 4 Okul Öncesi 100 @Sakarya @Sakarya @Sakarya
984 Samet Yesil Şanlıurfa 6 Sınıf 142 @Kocaeli @Kocaeli @Kocaeli
985 E13ru Rize 9 İngilizce 246 @Aydın @Aydın @Aydın
986 Ebru Temel Hatay 5 İlköğretim Matematik 107 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
987 Zehra K. Bitlis 4 Okul Öncesi 102 @Balıkesir @Kocaeli @Sakarya
988 Zeynep Şanlıurfa 5 Sınıf 110 @Sakarya @Kocaeli @Tekirdağ
989 Aras Manisa 7 Tarih 148 @İzmir @İzmir @İzmir
990 Ayşe Erzurum 4 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 137 @Adana @Adana @Adana
991 Darin Van 11 Okul Öncesi 338 @Antalya @Ankara @İzmir
992 Güzin Van 4 Okul Öncesi 124 @Bursa @Tekirdağ @Edirne
993 Gizem Şanlıurfa 4 İlköğretim Matematik 102 @Denizli @Manisa @Bursa
994 Elif Siirt 5 İngilizce 208 @İzmir @Çanakkale @Aydın
995 Iclal Kurtoğlu Şırnak 4 Mobilya ve İç Mekan Tasarımı 138 @Bursa @Bursa @Bursa
996 John Wayne Kütahya 15 Rehberlik 171 @Bursa @Bursa @Bursa
997 Cihat A Şanlıurfa 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 134 @Malatya @Samsun @Elazığ
998 Sena Kastamonu 8 Özel Eğitim 157 @Samsun @Amasya @Bolu
999 Ayşenur Sancar Ağrı 4 İngilizce 98 @Ankara @Ankara @Ankara
1000 Emrah Mardin 8 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 208 @Denizli @Isparta @Afyonkarahisar
1001 Serkan Başak Kocaeli 9 İlköğretim Matematik 183 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
1002 Mesut Turan Şanlıurfa 6 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 149 @Muğla @Antalya @Denizli
1003 Eyüp Ardahan 5 İngilizce 145 @Giresun @Trabzon @Ordu
1004 Nimet Yaş Adana 22 Okul Öncesi 230 @Osmaniye @Osmaniye @Osmaniye
1005 Esra Erzurum 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 130 @Konya @Antalya @Isparta
1006 Kübra Ağrı 4 Okul Öncesi 105 @Bitlis @Bitlis @Bitlis
1007 Gft İstanbul 9 Rehberlik 196 @Konya @Adana @Mersin
1008 Ufk Kars 5 Fen Bilimleri 180 @Trabzon @Tekirdağ @Giresun
1009 Ggk Van 6 İlköğretim Matematik 227 @Aydın @Muğla @İzmir
1010 Muhammet Çavdar Şanlıurfa 4 Özel Eğitim 82 @Afyonkarahisar @Afyonkarahisar @Kütahya
1011 Antalya Antalya 7 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 201 @Antalya @Antalya @Antalya
1012 Hasank Ağrı 4 Beden Eğitimi 100 @Kocaeli @Sakarya @Düzce
1013 Fahri Korutürk İstanbul 11 Sınıf 280 @Antalya @İzmir @Antalya
1014 Fde İstanbul 12 Rehberlik 218 @Kocaeli @Kocaeli @Kocaeli
1015 S.N. İstanbul 20 İngilizce 267 @Adana @Adana @Adana
1016 Yeşim İstanbul 27 Sınıf 374 @Muğla @Muğla @Antalya
1017 Gurbet Yaşar Mardin 4 Fen Bilimleri 107 @Yalova @Kocaeli @Bursa
1018 Bir Misafir Ağrı 6 İngilizce 177 @Eskişehir @Bolu @Bursa
1019 Mehmet Güzel Konya 9 İlköğretim Matematik 130 @Malatya @Adıyaman @Gaziantep
1020 Serpil Ağrı 7 Sınıf 215 @Bilecik @Giresun @Ordu
1021 Bircan Hatay 5 Okul Öncesi 86 @Adana @Osmaniye @Mersin
1022 Mehtap Mardin 8 İngilizce 240 @İzmir @İzmir @İzmir
1023 Hakan Ağrı 5 İlköğretim Matematik 160 @Muğla @Aydın @İzmir
1024 Muhammed Ikbal Dolapci Ağrı 6 İlköğretim Matematik 145 @Konya @Konya @Konya
1025 Sabriye Çalışkan Adıyaman 11 Kimya/Kimya Teknolojisi 151 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1026 Kübra Aytekin Muş 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 149 @Bursa @Bursa @Bursa
1027 Ömer Ocak Ankara 32 Sınıf 425 @Muğla @Muğla @İzmir
1028 Bayram Adıyaman 22 Kimya/Kimya Teknolojisi 290 @Ankara @Ankara @Ankara
1029 Gamze Gaziantep 4 Okul Öncesi 58 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1030 Safiye Karsavuran Aksaray 13 Sınıf 245 @Şanlıurfa @Tokat @Adıyaman
1031 Sevde Güngör Adana 6 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 130 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1032 Fatma Samsun 6 Matematik 142 @İzmir @Manisa @Manisa
1033 Ziya Çifçi Şanlıurfa 4 Özel Eğitim 81 @Osmaniye @Osmaniye @Osmaniye
1034 Seher Van 10 Görsel Sanatlar 253 @Bursa @Bursa @Bursa
1035 Öznur Gaziantep 4 Okul Öncesi 109 @Sakarya @Sakarya @Sakarya
1036 Yasin A Van 8 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 215 @Bursa @Bursa @Bursa
1037 Muhammed Dolgn Siirt 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 144 @Manisa @Manisa @Balıkesir
1038 Esra Şanlıurfa 4 İlköğretim Matematik 102 @Kocaeli @Kocaeli @Kocaeli
1039 Esra Batman 9 Fen Bilimleri 150 @Ankara @Ankara @Ankara
1040 Haluk Zonguldak 16 Sınıf 304 @Konya @Konya @Konya
1041 Yasemin Kılıç Kars 4 Okul Öncesi 103 @Bursa @Bursa @Kocaeli
1042 Hilal Trabzon 7 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 143 @Trabzon @Trabzon @Trabzon
1043 Tilbe Genç Şanlıurfa 3 Okul Öncesi 73 @Bursa @Bursa @Bursa
1044 Hüsniye Gökcecik Bursa 12 Okul Öncesi 126 @Adana @Mersin @Adana
1045 Ugur Erzurum 21 Sınıf 346 @Ankara @Ankara @Çorum
1046 Ebru Aydın 4 İngilizce 105 @Sakarya @Afyonkarahisar @Denizli
1047 Müzeyyen Bingöl 4 Okul Öncesi 122 @Ankara @Kırşehir @Afyonkarahisar
1048 Serkan Çomoğlu Kocaeli 10 İngilizce 243 @Hatay @Osmaniye @Adana
1049 Hakan Ceylan Şırnak 4 Fen Bilimleri 112 @Tekirdağ @Edirne @Çanakkale
1050 Gökhan İstanbul 13 İlköğretim Matematik 311 @Muğla @Antalya @Mersin
1051 Erkan Şanlıurfa 7 İlköğretim Matematik 121 @Kahramanmaraş @Adana @Gaziantep
1052 Ceyda Ağrı 4 İlköğretim Matematik 125 @Kocaeli @Tekirdağ @Sakarya
1053 Aylin Drk Ağrı 5 Beden Eğitimi 126 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
1054 E.M Van 6 İngilizce 190 @Bursa @Manisa @Balıkesir
1055 Ege Mer Kütahya 10 Müzik 182 @Uşak @Uşak @Uşak
1056 Memo Kütahya 12 İngilizce 220 @Uşak @Uşak @Uşak
1057 Ahmet Kuru İstanbul 14 Sınıf 316 @Aydın @Aydın @Aydın
1058 Zeliha Okay İstanbul 10 Okul Öncesi 207 @Aydın @Muğla @Antalya
1059 Hacer Aktürk İstanbul 7 Sınıf 211 @Bursa @Bursa @Bursa
1060 Güven Akşit Mardin 4 Müzik 122 @Diyarbakır @Diyarbakır @Diyarbakır
1061 Emrah Ö. Kocaeli 9 Rehberlik 141 @Eskişehir @Eskişehir @Ankara
1062 Gül Uysal Mardin 4 Müzik 104 @Çorum @Amasya @Çorum
1063 Ufuk Muş 6 Fen Bilimleri 197 @Kahramanmaraş @Denizli @Aydın
1064 Ömer Manisa 4 Rehberlik 100 @Manisa @İzmir @Muğla
1065 Gülseb Erzurum 12 Sınıf 320 @Antalya @Antalya @Antalya
1066 Kardelen Çelebi Bitlis 7 İngilizce 236 @Samsun @Samsun @Samsun
1067 Yasemin Abay Şanlıurfa 4 Özel Eğitim 89 @Bartın @Karabük @Zonguldak
1068 Mehmet K. Kahramanmaraş 7 İlköğretim Matematik 169 @Malatya @Mersin @İzmir
1069 Ilkmat Kırklareli 11 İlköğretim Matematik 160 @Ankara @Ankara @Ankara
1070 Çetin Yozgat 10 Sosyal Bilgiler 270 @Bursa @Bursa @Malatya
1071 Huriye K. Van 4 Sınıf 131 @Çorum @Amasya @Samsun
1072 Aycan İstanbul 12 Sınıf 345 @Çanakkale @Balıkesir @İzmir
1073 Must@F@ Bitlis 7 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 183 @Konya @Karaman @Niğde
1074 Basri Yılmaz Iğdır 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 90 @Rize @Artvin @Erzurum
1075 Ayşe K. Şırnak 5 İlköğretim Matematik 160 @Adana @Kahramanmaraş @Ankara
1076 Eylem Evren Şahin Tok İstanbul 18 İngilizce 313 @İzmir @İzmir @İzmir
1077 Havva Şanlıurfa 4 Okul Öncesi 110 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
1078 Emine Ağrı 4 İngilizce 112 @Samsun @Samsun @Samsun
1079 Esra Y Gaziantep 5 Rehberlik 90 @Trabzon @Trabzon @Samsun
1080 Mübah Artvin 8 Tarih 231 @Ankara @Bursa @Bursa
1081 Doğan Kars 5 Sosyal Bilgiler 179 @Burdur @Isparta @Ankara
1082 Ali Kayseri 16 İngilizce 217 @Çorum @Samsun @Amasya
1083 Gülsüm Kavut Şırnak 4 Okul Öncesi 100 @Aksaray @Kırşehir @Nevşehir
1084 Rıfat İstanbul 13 Tarih 370 @İzmir @Aydın @Muğla
1085 Aslı Iğdır 6 Sosyal Bilgiler 175 @Aydın @İzmir @Bursa
1086 Alirıza Dölek Şırnak 4 İlköğretim Matematik 115 @Konya @Manisa @Isparta
1087 Jbo Yozgat 3 İngilizce 65 @İzmir @Manisa @Aydın
1088 Merve K. Erzurum 4 İlköğretim Matematik 171 @Konya @Aksaray @Ankara
1089 Ozlem Hatay 4 İngilizce 75 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1090 Zülya Ezen Konya 7 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 106 @Afyonkarahisar @Ankara @Kütahya
1091 Hüseyin Hatay 4 Özel Eğitim 75 @Yalova @Bursa @Sakarya
1092 Zafer Kars 6 Okul Öncesi 160 @Sakarya @Sakarya @Sakarya
1093 Abdülkadir İstanbul 16 Sınıf 264 @Afyonkarahisar @Manisa @Eskişehir
1094 Ismail Duran Sivas 22 Fen Bilimleri 438 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
1095 Erman Akkoç Muş 4 Fen Bilimleri 99 @Manisa @Denizli @Kocaeli
1096 Ipek Antalya 14 Okul Öncesi 195 @İzmir @İzmir @İzmir
1097 Ayşe Yılmaz Tekirdağ 7 Okul Öncesi 154 @Çanakkale @Çanakkale @Çanakkale
1098 Bet Adana 13 İngilizce 185 @Balıkesir @Ankara @Balıkesir
1099 Irem Van 5 Türk Dili ve Edebiyatı 127 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1100 Erdem Temel Bursa 4 Grafik ve Fotoğraf/Grafik 40 @Kocaeli @İstanbul @Kars
1101 Ömer Aslantepe İstanbul 8 Grafik ve Fotoğraf/Grafik 267 @Afyonkarahisar @Denizli @Uşak
1102 Özlem Şimşek İstanbul 7 Grafik ve Fotoğraf/Fotoğraf 163 @Ankara @Ankara @Ankara
1103 Tuğba Ç Mersin 15 Sınıf 205 @Diyarbakır @Diyarbakır @Diyarbakır
1104 Melike Özdemir Bayburt 6 Sınıf 162 @Sakarya @Düzce @Tokat
1105 Buğra Ağrı 7 İngilizce 175 @Adana @Tekirdağ @Adana
1106 Gns İstanbul 8 Grafik ve Fotoğraf/Grafik 160 @Eskişehir @Antalya @Muğla
1107 Canan Ateş Konya 4 İngilizce 77 @İzmir @İzmir @İzmir
1108 Meric Baris Tekirdağ 21 Sınıf 320 @Çanakkale @Çanakkale @Çanakkale
1109 Glsm Sivas 9 Biyoloji 160 @Muğla @Manisa @İzmir
1110 Kübra Korucu Batman 4 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 84 @Erzurum @Erzurum @Erzurum
1111 Ayten Muş 4 Sosyal Bilgiler 115 @Manisa @Manisa @Manisa
1112 Gökçe D İstanbul 15 Sınıf 250 @Kayseri @Şanlıurfa @Kahramanmaraş
1113 Fatma Şırnak 4 Okul Öncesi 135 @Düzce @Sakarya @Kocaeli
1114 Göksal Şırnak 4 Okul Öncesi 145 @Trabzon @Rize @Gümüşhane
1115 Enes Ardahan 4 Türkçe 118 @Sakarya @Kocaeli @İstanbul
1116 Cihan Karabük 22 Görsel Sanatlar 270 @Çanakkale @Balıkesir @Tekirdağ
1117 Yusuf Şanlıurfa 8 Sosyal Bilgiler 200 @Bursa @Bursa @Bursa
1118 Adnan Van 6 Beden Eğitimi 217 @Kırklareli @İstanbul @İstanbul
1119 Emrah Mardin 4 Türkçe 150 @Van @Van @Van
1120 Aliye Şırnak 4 Sınıf 129 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1121 Mel Siirt 5 Okul Öncesi 106 @Bursa @Kocaeli @Sakarya
1122 Arzu Gaziantep 4 Türkçe 82 @Kocaeli @Kocaeli @Kocaeli
1123 Hakan Ç. Hatay 9 Türkçe 167 @Antalya @Ankara @Isparta
1124 Firdevs Bilecik 4 Okul Öncesi 112 @Diyarbakır @Diyarbakır @Diyarbakır
1125 A.D. Hatay 26 Rehberlik 314 @Aydın @İzmir @Muğla
1126 Büşra Muş 6 Fen Bilimleri 207 @Antalya @Aydın @Denizli
1127 Barış Muş 7 Beden Eğitimi 223 @Antalya @Denizli @Aydın
1128 Mustafa Suphi Bozkurt Diyarbakır 7 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 212 @Samsun @Amasya @Çorum
1129 Merve Ölçek Erzurum 4 Özel Eğitim 102 @Ordu @Ordu @Giresun
1130 T.F Van 7 Okul Öncesi 215 @İstanbul @Ankara @Eskişehir
1131 Filiz D Mardin 6 Fen Bilimleri 190 @Aydın @Balıkesir @Manisa
1132 F.B Kilis 4 Almanca 140 @Hatay @Hatay @Hatay
1133 Seher İstanbul 13 İngilizce 273 @Muğla @İzmir @Antalya
1134 Özlem Tekirdağ 8 Okul Öncesi 164 @Manisa @Balıkesir @İzmir
1135 Hatice I. Şırnak 4 İlköğretim Matematik 119 @İzmir @Balıkesir @Manisa
1136 Abdullah Özer Ağrı 4 Okul Öncesi 113 @Rize @Artvin @Trabzon
1137 Filiz Mardin 6 Fen Bilimleri 205 @Aydın @Balıkesir @Denizli
1138 Mehmet Ali Antalya 14 Okul Öncesi 200 @Kırşehir @Aksaray @Kırşehir
1139 Onur Özcan Konya 8 Okul Öncesi 116 @Isparta @Burdur @Antalya
1140 Bîkes Ağrı 6 İlköğretim Matematik 137 @Antalya @Afyonkarahisar @Isparta
1141 Selen İstanbul 33 Biyoloji 410 @Gaziantep @Mersin @Adana
1142 Serap S. Şanlıurfa 4 Okul Öncesi 98 @Isparta @Afyonkarahisar @Burdur
1143 Hamdi İstanbul 16 Türkçe 282 @Denizli @Afyonkarahisar @Kütahya
1144 Nezir Ince Sakarya 23 Sınıf 391 @Sivas @Sivas @Sivas
1145 M K Diyarbakır 4 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 101 @Isparta @Burdur @Afyonkarahisar
1146 Halil Kılınç Şırnak 5 İlköğretim Matematik 140 @Antalya @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş
1147 Science52 Ağrı 4 Fen Bilimleri 94 @Giresun @Ordu @Samsun
1148 Corc Maykil İstanbul 7 Müzik 142 @Manisa @Manisa @Manisa
1149 Ece İstanbul 12 Türkçe 251 @İzmir @İzmir @İzmir
1150 Ensar Van 6 Türkçe 180 @Giresun @Giresun @Giresun
1151 Ahmet Pehlivan Yozgat 10 Beden Eğitimi 210 @Aydın @Balıkesir @Denizli
1152 Gul Adana 28 Tarih 355 @Balıkesir @İzmir @Çanakkale
1153 Ilhan Adana 27 Fizik 348 @Çanakkale @İzmir @Balıkesir
1154 Şaban Sivas 4 Fen Bilimleri 162 @Zonguldak @Bartın @Karabük
1155 Burcu B. Şanlıurfa 12 Okul Öncesi 222 @Mersin @Mersin @Mersin
1156 Eren Kilis 4 İlköğretim Matematik 81 @Gaziantep @Gaziantep @Gaziantep
1157 Barış Kalaycı Şanlıurfa 4 Matematik 122 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
1158 Yasin Adıyaman 8 Okul Öncesi 185 @Samsun @Tokat @Adıyaman
1159 Fatma Batman 4 Okul Öncesi 88 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1160 Özlem. H. Çanakkale 12 Okul Öncesi 176 @Balıkesir @Balıkesir @Balıkesir
1161 Serhat Afyonkarahisar 7 Beden Eğitimi 149 @Manisa @İstanbul @İstanbul
1162 Çiğdem Kocaeli 12 Okul Öncesi 195 @Ankara @Ankara @Ankara
1163 Muhammed Diyarbakır 16 İlköğretim Matematik 288 @Adana @Adana @Adana
1164 Güner Günal Şanlıurfa 4 Fizik 150 @Ankara @Hatay @Antalya
1165 Merve Gaziantep 4 Almanca 47 @Ankara @Eskişehir @Bursa
1166 Feyza Batman 4 Okul Öncesi 95 @Adana @Adana @Adana
1167 Sevda Batman 4 Okul Öncesi 83 @Diyarbakır @Diyarbakır @Diyarbakır
1168 Erdinç Ağgündüz İstanbul 10 Tarih 354 @Aydın @Muğla @Manisa
1169 Feyza Van 4 İngilizce 115 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1170 Halil Aksoy İstanbul 11 Sosyal Bilgiler 386 @İzmir @Aydın @Manisa
1171 Mahmut Erzincan 8 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 130 @Samsun @Sinop @Kastamonu
1172 A. Avşar Niğde 10 İngilizce 297 @Osmaniye @Adana @Mersin
1173 Mehmet Ağrı 6 Sınıf 144 @Manisa @Sakarya @Tekirdağ
1174 Zynp G. Sinop 16 İlköğretim Matematik 303 @Aydın @Aydın @Aydın
1175 Musa Afyonkarahisar 17 Beden Eğitimi 360 @Antalya @Antalya @Antalya
1176 Mustafa G. Van 6 Okul Öncesi 178 @Ordu @Giresun @Ordu
1177 Hakan 121 Şanlıurfa 11 Okul Öncesi 238 @Adıyaman @Adıyaman @Adıyaman
1178 Mehmet Turna Şanlıurfa 6 Okul Öncesi 147 @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş
1179 Kutlu Kırşehir 21 Türkçe 310 @Antalya @Mersin @Muğla
1180 Yunus Zonguldak 15 Türk Dili ve Edebiyatı 207 @Ankara @Kırıkkale @Ankara
1181 Muazzez İstanbul 17 Sınıf 292 @Muğla @Muğla @Muğla
1182 Kayhan Osmaniye 11 Türk Dili ve Edebiyatı 200 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
1183 Muhammet Tüfekci Şanlıurfa 9 İlköğretim Matematik 195 @Konya @Mersin @Ankara
1184 Mmmm Mardin 4 Kimya/Kimya Teknolojisi 137 @Şanlıurfa @Şanlıurfa @Şanlıurfa
1185 Aslan A. Kars 5 Beden Eğitimi 152 @Balıkesir @Bursa @Isparta
1186 Pelin Isparta 10 Müzik 208 @Antalya @Antalya @Antalya
1187 Ali G. Gaziantep 14 Sınıf 325 @Adana @Adana @Adana
1188 Kevser Şanlıurfa 5 İngilizce 129 @Afyonkarahisar @Ankara @Kırşehir
1189 Gamze Çorum 10 İlköğretim Matematik 193 @Samsun @Samsun @Samsun
1190 Hakan Hoca Osmaniye 12 İlköğretim Matematik 260 @Osmaniye @Adana @Adana
1191 Kübra Şırnak 4 İlköğretim Matematik 143 @Kahramanmaraş @Kayseri @Osmaniye
1192 Emre Erzurum 5 İlköğretim Matematik 172 @Aydın @Denizli @Isparta
1193 Adem Kozan Şırnak 4 Felsefe 115 @Ankara @Bilecik @Bolu
1194 Nur Şırnak 4 Fen Bilimleri 102 @Giresun @Giresun @Giresun
1195 Duygu E. Bitlis 6 Müzik 175 @Çanakkale @Balıkesir @İzmir
1196 Mustafa Burak Kayseri 16 Sınıf 291 @Ankara @Ankara @Ankara
1197 Filiz Özkorkmaz Kars 6 İlköğretim Matematik 146 @Samsun @Ordu @Sinop
1198 Arzu A. Diyarbakır 4 Okul Öncesi 154 @İzmir @Van @İstanbul
1199 Pınar Şırnak 5 Türkçe 184 @Erzincan @Erzincan @Erzincan
1200 Hilal Trabzon 17 Sınıf 358 @Ordu @Ordu @Ordu
1201 Ayfer Mardin 9 İngilizce 230 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1202 Tuğba Kocaeli 6 İngilizce 107 @Ordu @Giresun @Muğla
1203 Fatih Sarıkaya Afyonkarahisar 8 Elektrik-Elektronik Teknolojisi/Elektrik 163 @Muğla @Muğla @Aydın
1204 Ömer Gaziantep 4 Beden Eğitimi 95 @Tekirdağ @İstanbul @İstanbul
1205 Merve Ee Ankara 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 51 @Bolu @Bolu @Bolu
1206 Kara Şanlıurfa 6 İlköğretim Matematik 129 @Kütahya @Uşak @Afyonkarahisar
1207 Başak Seraç Diyarbakır 3 Okul Öncesi 100 @İstanbul @İstanbul @Kocaeli
1208 Adktı Kütahya 7 İlköğretim Matematik 120 @Samsun @Samsun @Samsun
1209 Ayşe Bülbül Erzurum 4 Okul Öncesi 147 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
1210 Esra Diyarbakır 4 İlköğretim Matematik 140 @Ankara @Çankırı @Kastamonu
1211 Çiğdem Konyar Ağrı 6 Okul Öncesi 155 @Mardin @Afyonkarahisar @Sakarya
1212 Tugba Kars 4 İngilizce 130 @Bursa @Bursa @Bursa
1213 Ahmet K. Kars 5 İngilizce 210 @Bursa @Bursa @Bursa
1214 Ilkmatematik Hakkari 5 İlköğretim Matematik 165 @Antalya @Denizli @Manisa
1215 Abc Kütahya 11 Türk Dili ve Edebiyatı 205 @Balıkesir @Manisa @Isparta
1216 Derya Tokat 10 Okul Öncesi 195 @Ankara @Ankara @Ankara
1217 Coşkun Tüzel İstanbul 26 Sınıf 407 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
1218 Mürüvvet Öztürk Bursa 7 Sağlık/Sağlık Hizmetleri 100 @Uşak @Kütahya @Afyonkarahisar
1219 Aaa Bartın 21 Sınıf 345 @Ankara @Kırşehir @Trabzon
1220 Atlas Sivas 4 Türkçe 132 @Ankara @Ankara @Ankara
1221 Kimyacı Muş 4 Kimya/Kimya Teknolojisi 94 @Manisa @Manisa @Manisa
1222 Ebru Van 7 İlköğretim Matematik 200 @İzmir @Aydın @Manisa
1223 Koray Öğuş Afyonkarahisar 8 İlköğretim Matematik 201 @Muğla @Muğla @Muğla
1224 Erdi Malatya 15 Türkçe 278 @Antalya @Antalya @Antalya
1225 Mehmet Konya 11 Sınıf 264 @Adana @Adana @Adana
1226 Ibrahim Yiğit Tokat 10 İlköğretim Matematik 233 @İzmir @Muğla @Aydın
1227 Gül Diyarbakır 7 Okul Öncesi 58 @İzmir @Muğla @Balıkesir
1228 Aslan Kral Diyarbakır 11 Sınıf 473 @İzmir @Çanakkale @Bursa
1229 Gül Diyarbakır 7 Okul Öncesi 158 @İzmir @Muğla @Aydın
1230 Ramazan Denizli 4 Ulaştırma Hizmetleri 40 @Van @Diyarbakır @Elazığ
1231 Ilyas Erzurum 5 İlköğretim Matematik 161 @Trabzon @Giresun @Ordu
1232 Semih Van 6 Sınıf 186 @Bursa @Sakarya @Sakarya
1233 Gulsah Siirt 4 Okul Öncesi 134 @Denizli @Aydın @Aydın
1234 Elif Elmas Gaziantep 10 Okul Öncesi 143 @İzmir @Bursa @Ankara
1235 Nisa Düzce 13 Sınıf 190 @Konya @Konya @Konya
1236 B.B Kahramanmaraş 4 İngilizce 66 @İzmir @Muğla @Antalya
1237 Kerim Bey Zonguldak 14 Sınıf 275 @Karabük @Karabük @Karabük
1238 Hacer Kaya Bolu 16 Türkçe 260 @Ankara @Ankara @Ankara
1239 Nurten Eser Rize 9 Türk Dili ve Edebiyatı 216 @İzmir @Aydın @Çanakkale
1240 Yiğit Öz Şanlıurfa 6 Matematik 153 @Antalya @Aydın @Manisa
1241 N. M. Ağrı 4 İngilizce 102 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1242 Matematikçi Muş 5 Matematik 141 @Manisa @Manisa @Manisa
1243 Özlem Günaydın İstanbul 14 Sınıf 300 @Bursa @Bursa @Bursa
1244 Fatih K Ağrı 9 Türkçe 230 @Konya @Afyonkarahisar @Sakarya
1245 Burcu Ş İstanbul 10 Okul Öncesi 230 @Eskişehir @Eskişehir @Eskişehir
1246 Ayşe Gök Diyarbakır 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 126 @Hatay @Kahramanmaraş @Osmaniye
1247 Gamze Gaziantep 13 Bilişim Teknolojileri(TEF) 229 @Mersin @Mersin @Mersin
1248 Sultan Candan İstanbul 22 Sınıf 399 @Yalova @Yalova @Yalova
1249 Rabia Şanlıurfa 4 Fen Bilimleri 117 @Ordu @Bursa @Nevşehir
1250 Mehtap İstanbul 19 Sınıf 333 @Bursa @Balıkesir @Aydın
1251 Hatice Çaldıran Kars 16 Fen Bilimleri 245 @Aydın @Aydın @Aydın
1252 S.Yalcin Samsun 7 Fen Bilimleri 165 @Ankara @Ankara @Ankara
1253 Hatice Ağrı 4 Sınıf 122 @Çorum @Yozgat @Tokat
1254 Edeb74 İstanbul 19 Türk Dili ve Edebiyatı 286 @Kocaeli @Bursa @Edirne
1255 Mest Niğde 11 Türk Dili ve Edebiyatı 210 @Mersin @Mersin @Mersin
1256 Esra Büyükkara Şanlıurfa 6 Almanca 118 @Ankara @Ankara @Samsun
1257 Burçin Taşkin Hakkari 4 Fen Bilimleri 137 @Manisa @Denizli @Aydın
1258 N. G Şanlıurfa 5 Arapça 104 @Kastamonu @Sakarya @Bursa
1259 Engin Bitlis 4 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 170 @Adana @Adana @Adana
1260 Fırat Kalkan Iğdır 7 Arapça 160 @Van @Bingöl @Bitlis
1261 Salim Van 6 Arapça 145 @Niğde @Nevşehir @Mersin
1262 B. B Konya 4 Arapça 55 @Konya @Karaman @Ankara
1263 Cem Çağdaş Muş 5 Biyoloji 137 @İzmir @Manisa @Aydın
1264 Elif Kars 4 Fen Bilimleri 124 @Muğla @Denizli @Burdur
1265 Ender Muğla 17 Arapça 203 @Antalya @Antalya @Antalya
1266 Beytullah Kaçar Diyarbakır 5 Yiyecek İçecek  Hizmetleri 120 @Ordu @Samsun @Sinop
1267 Hümeyra Malatya 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 66 @Kayseri @Kayseri @Nevşehir
1268 B. D Van 5 Arapça 130 @Niğde @Nevşehir @Aksaray
1269 Yasn Van 8 Sosyal Bilgiler 220 @Ankara @Ankara @Ankara
1270 Ali Demir Adana 34 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 382 @Aydın @Aydın @Aydın
1271 Ibrahim Mardin 6 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 175 @Erzurum @Erzurum @Erzurum
1272 Uğur Akbulut Gaziantep 4 İlköğretim Matematik 70 @Eskişehir @İstanbul @Bursa
1273 Işıltı C Gaziantep 7 İngilizce 131 @Tekirdağ @Kocaeli @Sakarya
1274 Esra A. Mardin 4 Okul Öncesi 99 @Kırşehir @Kırşehir @Kırşehir
1275 Ş.K İstanbul 7 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 167 @Adıyaman @Adıyaman @Adıyaman
1276 Saniye Güner Mersin 8 İlköğretim Matematik 173 @İzmir @Balıkesir @Manisa
1277 Bekir Ağrı 6 Sınıf 157 @Sakarya @Afyonkarahisar @Kayseri
1278 Ali Gaziantep 8 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 155 @Denizli @Konya @Ankara
1279 Yasemin Y İstanbul 12 Okul Öncesi 250 @Samsun @Samsun @Samsun
1280 Nsnr Şanlıurfa 4 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 90 @Adıyaman @Adıyaman @Adıyaman
1281 Bsm Şanlıurfa 4 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 90 @Hatay @Hatay @Hatay
1282 Emin Şırnak 5 Fizik 170 @Bursa @Balıkesir @Kocaeli
1283 Zahide İstanbul 20 Okul Öncesi 320 @Samsun @Samsun @Samsun
1284 Molmia Mardin 7 Kimya/Kimya Teknolojisi 172 @Manisa @Denizli @Afyonkarahisar
1285 Melek G. Ankara 8 Sınıf 94 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1286 Tenzile Yalçın Adana 3 Fen Bilimleri 88 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
1287 Tayfur Mersin 7 Kimya/Kimya Teknolojisi 217 @Antalya @Antalya @Antalya
1288 Ercan Can Yozgat 8 İlköğretim Matematik 180 @Samsun @Kayseri @Balıkesir
1289 Barış Özevci Antalya 17 Fen Bilimleri 320 @Muğla @Muğla @Muğla
1290 Fatma Nur Ağrı 4 Fen Bilimleri 119 @Aydın @İzmir @Denizli
1291 Merve Şahin Kars 6 Fen Bilimleri 175 @Ankara @Rize @Sakarya
1292 Kürşad Muş 6 Bilişim Teknolojileri(TEF) 152 @Malatya @Malatya @Malatya
1293 Sümeyyeg Şanlıurfa 4 Sınıf 83 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1294 Gülten Bartın 25 Grafik ve Fotoğraf/Grafik 278 @İzmir @Balıkesir @Antalya
1295 Seval Bulut Çanakkale 7 Fen Bilimleri 172 @Çanakkale @Edirne @Tekirdağ
1296 Hande Gaziantep 9 Fen Bilimleri 130 @Mersin @Adana @Osmaniye
1297 Şeyma Manisa 8 Okul Öncesi 180 @İzmir @İzmir @İzmir
1298 Asea Bilecik 11 Okul Öncesi 151 @Eskişehir @Eskişehir @Eskişehir
1299 Huriye Saka Sakarya 19 Grafik ve Fotoğraf/Grafik 206 @İzmir @İzmir @İzmir
1300 Ayşen Yildirim Muş 4 Rehberlik 104 @Uşak @Manisa @Bursa
1301 Hatem Van 4 Türkçe 115 @Bursa @Bursa @Bursa
1302 Ertuğrul Kuru Kastamonu 4 Fen Bilimleri 186 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1303 Merve S.Yılmaz Kars 5 Fen Bilimleri 128 @Eskişehir @Eskişehir @Eskişehir
1304 Hakan Van 8 Sosyal Bilgiler 352 @İzmir @İzmir @İzmir
1305 Merve Şırnak 4 Fen Bilimleri 140 @Trabzon @Sakarya @Bursa
1306 Selma Van 5 Fen Bilimleri 205 @Antalya @Diyarbakır @Diyarbakır
1307 Kadir Yozgat 4 Fen Bilimleri 165 @İzmir @Afyonkarahisar @Aydın
1308 Burak Şanlıurfa 6 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 150 @Malatya @Malatya @Malatya
1309 Kayseri Kayseri 32 Almanca 336 @Bartın @Mersin @İzmir
1310 Havva Harman Sivas 8 Fen Bilimleri 226 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
1311 Özk Diyarbakır 4 İngilizce 107 @Kayseri @Ankara @Nevşehir
1312 Saadet Özşahin İstanbul 17 Grafik ve Fotoğraf/Grafik 288 @İzmir @İzmir @İzmir
1313 Rukiye Diyarbakır 4 Sınıf 94 @Sakarya @Sakarya @Sakarya
1314 Rukiye Diyarbakır 4 Sınıf 94 @Sakarya @Sakarya @Sakarya
1315 Begüm Aydın 4 Fen Bilimleri 177 @Aydın @İzmir @Manisa
1316 Ramazan Kırşehir 21 Grafik ve Fotoğraf/Grafik 238 @Muğla @İzmir @Sakarya
1317 Murat Ardahan 5 Sosyal Bilgiler 210 @Elazığ @Malatya @Sivas
1318 Misafir İstanbul 8 Grafik ve Fotoğraf/Fotoğraf 154 @Muğla @İzmir @İstanbul
1319 Sema Muş 4 Sosyal Bilgiler 183 @Ordu @Giresun @Trabzon
1320 Murat Diyarbakır 7 Okul Öncesi 193 @Konya @Kütahya @Afyonkarahisar
1321 Mod Afyonkarahisar 9 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 135 @Isparta @Isparta @Isparta
1322 Hande Ağrı 4 Sınıf 84 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1323 Mehmet Ali Hedef Şanlıurfa 7 Rehberlik 175 @Gaziantep @Giresun @Trabzon
1324 Akdeniz Kahramanmaraş 17 Coğrafya 250 @Hatay @Hatay @Hatay
1325 Ümit Şırnak 6 Sınıf 178 @Düzce @Sakarya @Ankara
1326 R.G Hakkari 4 Türkçe 121 @Ordu @Ordu @Ordu
1327 Osman Hoca Ardahan 8 İlköğretim Matematik 243 @Mersin @Mersin @Mersin
1328 Fatih Ç. Hatay 9 Fen Bilimleri 130 @Ankara @Ankara @Ankara
1329 Nevzat Akbaş Kocaeli 8 Tarih 165 @Ankara @Ankara @Ankara
1330 Nuray Bitlis 5 Fen Bilimleri 182 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1331 Gülten Bartın 25 Grafik ve Fotoğraf/Grafik 279 @İzmir @Balıkesir @Aydın
1332 Emine Uşak 9 Fen Bilimleri 136 @Uşak @Kütahya @Manisa
1333 Betül/ Kerem Şanlıurfa 7 Türkçe 130 @Adıyaman @Adıyaman @Adıyaman
1334 Musa Mardin 6 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 117 @Kastamonu @Ankara @Kırıkkale
1335 Ozan Ergi Van 4 Sınıf 156 @Edirne @Tekirdağ @Kırklareli
1336 Ömer Siirt 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 90 @Elazığ @Malatya @Tunceli
1337 Türker Duran Hatay 25 Rehberlik 360 @Muğla @Malatya @Balıkesir
1338 Mehmet Fatih Niğde 8 Coğrafya 149 @Kahramanmaraş @Adana @Adıyaman
1339 Fatma Gaziantep 4 Rehberlik 63 @İstanbul @Tekirdağ @İstanbul
1340 Zeynep Ankara 12 Fen Bilimleri 165 @Manisa @Manisa @İzmir
1341 Mstf Bingöl 5 Sınıf 179 @Sakarya @Bursa @Manisa
1342 Sevim İstanbul 20 Rehberlik 344 @Muğla @Aydın @Balıkesir
1343 Ayşe Yozgat 6 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 150 @Kayseri @Kayseri @Ankara
1344 Elif Ağgül Muş 4 Sosyal Bilgiler 146 @Tekirdağ @Kırklareli @İstanbul
1345 Sporcu Erzurum 10 Beden Eğitimi 398 @Ankara @Ankara @Ankara
1346 Gizem Kavas Erzincan 4 Okul Öncesi 74 @Samsun @Samsun @Samsun
1347 Hkelt Siirt 5 İngilizce 103 @Kayseri @Malatya @Elazığ
1348 Ibrahim Şanlıurfa 20 Fen Bilimleri 370 @Ankara @Ankara @Ankara
1349 Derya Adana 10 İngilizce 126 @Şanlıurfa @Şanlıurfa @Şanlıurfa
1350 Nazif Van 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 137 @Malatya @Malatya @Malatya
1351 Şafak Akman Mardin 4 Fen Bilimleri 145 @Zonguldak @Düzce @Sakarya
1352 Emine Çetinkaya Erzincan 4 Okul Öncesi 114 @Tokat @Tokat @Tokat
1353 Mehmet Hatay 7 Sosyal Bilgiler 250 @Aydın @Denizli @Muğla
1354 Serpil Ardahan 4 Okul Öncesi 129 @Balıkesir @Kocaeli @İstanbul
1355 Fatma Çlk Hakkari 4 Fen Bilimleri 146 @Trabzon @Giresun @Gümüşhane
1356 Pınar Mersin 4 Grafik ve Fotoğraf/Fotoğraf 65 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1357 Emre Ardahan 4 Özel Eğitim 93 @Konya @Karaman @Karaman
1358 Niyazi Tekirdağ 9 Okul Öncesi 147 @Balıkesir @Balıkesir @Balıkesir
1359 Bahar Bitlis 6 Okul Öncesi 185 @Adana @Hatay @Aksaray
1360 Ipek Niğde 10 Okul Öncesi 282 @Kütahya @Kütahya @Kütahya
1361 Murat Özkan Şırnak 15 Sınıf 360 @Adana @Adana @Adana
1362 Ismail Ataş Van 11 Sosyal Bilgiler 296 @Antalya @Antalya @Antalya
1363 A D Van 4 Fen Bilimleri 130 @Adıyaman @Adıyaman @Adıyaman
1364 Fatma İstanbul 10 İngilizce 237 @Şanlıurfa @Şanlıurfa @Şanlıurfa
1365 Songül Olgun Malatya 21 Türkçe 274 @Adıyaman @Elazığ @Aydın
1366 Songül Malatya 21 Türkçe 274 @Adıyaman @Adıyaman @Adıyaman
1367 Şeyma G Mardin 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 87 @Balıkesir @Balıkesir @Balıkesir
1368 Seyhan Erzurum 4 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 151 @Kastamonu @Zonguldak @Bolu
1369 Suna Hatay 6 Okul Öncesi 101 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1370 Sezai Daştan Erzurum 4 Bilişim Teknolojileri(TEF) 134 @Bursa @Bursa @Bursa
1371 Eda Çapkın İstanbul 5 Almanca 149 @İzmir @İzmir @İzmir
1372 E.D. İstanbul 12 Türkçe 284 @İzmir @İzmir @İzmir
1373 Begüm Düzce 12 Matematik 140 @Muğla @Muğla @Muğla
1374 Tuğba Ibiş Şırnak 5 İngilizce 183 @Ankara @Amasya @Bursa
1375 Keziban Yıldırım Adıyaman 4 Fen Bilimleri 120 @Hatay @Hatay @Osmaniye
1376 S.Ç. Ağrı 4 İngilizce 92 @Erzurum @Erzurum @Erzurum
1377 Y.Şahin Diyarbakır 23 Coğrafya 375 @Bursa @Aydın @Muğla
1378 Qqq Van 10 Yiyecek İçecek  Hizmetleri 296 @Aydın @Muğla @İzmir
1379 Ufuk Hedeyci Van 6 Türkçe 258 @İzmir @Manisa @Aydın
1380 Zuhal Duymayan Van 4 İngilizce 116 @Trabzon @Ordu @Sinop
1381 Funda Aslan Bitlis 6 Görsel Sanatlar 201 @Samsun @Samsun @Sinop
1382 Seda Muş 4 Fen Bilimleri 152 @Bursa @Bursa @Bursa
1383 Hatice Van 4 Matematik 117 @Tekirdağ @Edirne @Çanakkale
1384 Ismail Balci Şanlıurfa 4 Türkçe 120 @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş
1385 Ahmet Afyonkarahisar 10 Sosyal Bilgiler 275 @İzmir @İzmir @Manisa
1386 Zehra Bal Şanlıurfa 8 Rehberlik 135 @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş
1387 Ayşe Oflaz Erzurum 5 Fen Bilimleri 182 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1388 D Ç Kars 7 Biyoloji 204 @Düzce @Sakarya @Zonguldak
1389 Ediz Solak Muş 5 Fen Bilimleri 190 @Trabzon @Giresun @Ordu
1390 Ahmet Şahin Şanlıurfa 5 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 120 @Konya @Konya @Konya
1391 Puan Artvin 7 İlköğretim Matematik 121 @Samsun @Samsun @Samsun
1392 Ayşe Tuna Şanlıurfa 6 Matematik 120 @Muğla @Çanakkale @Aydın
1393 Merve Şanlıurfa 4 Matematik 86 @Antalya @Burdur @Isparta
1394 Sevgi Barak Şanlıurfa 5 Kimya/Kimya Teknolojisi 102 @Hatay @Gaziantep @Ankara
1395 Sinem Genç Bitlis 3 Görsel Sanatlar 121 @Batman @Batman @Batman
1396 Şeyma Tokat 9 Okul Öncesi 200 @İzmir @İzmir @Aydın
1397 Özgenur Savaşan İstanbul 9 Yiyecek İçecek  Hizmetleri 243 @Bursa @Bursa @Bursa
1398 Büşra Muş 7 Grafik ve Fotoğraf/Grafik 134 @Çanakkale @Bursa @Sakarya
1399 Dilek İstanbul 20 Sosyal Bilgiler 230 @Samsun @Muğla @Giresun
1400 Mehmet Tekirdağ 19 Bilişim Teknolojileri(TEF) 214 @Aydın @Aydın @İzmir
1401 Hka Diyarbakır 6 Matematik 203 @Malatya @Malatya @Malatya
1402 Tayfur Mardin 17 Sınıf 391 @Adana @Adana @Adana
1403 Ilayda Şırnak 7 İlköğretim Matematik 270 @Çanakkale @Balıkesir @Tekirdağ
1404 Ipek Bdk Hakkari 4 Sosyal Bilgiler 132 @Diyarbakır @Batman @Malatya
1405 Seyit Şırnak 4 Almanca 108 @İzmir @Manisa @Balıkesir
1406 Tuba Muş 4 Fen Bilimleri 110 @Bursa @Denizli @Tekirdağ
1407 Yilmaz Van 5 Sınıf 175 @Trabzon @Giresun @Sakarya
1408 Erdal Maden Bartın 7 İlköğretim Matematik 183 @Bartın @Tekirdağ @Zonguldak
1409 Sem Nevşehir 8 Müzik 210 @Antalya @Ankara @Mersin
1410 Selma Sivas 10 Fen Bilimleri 260 @Sivas @Samsun @Sakarya
1411 Ç N Ankara 27 Biyoloji 290 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1412 Burak Başol İstanbul 9 İngilizce 245 @Düzce @Düzce @Düzce
1413 Hakan K Şırnak 4 Beden Eğitimi 134 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1414 Yusuf D Şanlıurfa 7 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 123 @Yalova @Eskişehir @Kocaeli
1415 Science26 Erzurum 5 Fen Bilimleri 159 @Eskişehir @Bursa @Bursa
1416 Burcu Kaya Mardin 5 İlköğretim Matematik 123 @Antalya @Aydın @Muğla
1417 Zeyn Şırnak 4 Fen Bilimleri 114 @İzmir @Ankara @Bursa
1418 Belis Tekirdağ 7 İngilizce 130 @Edirne @Kırklareli @Edirne
1419 Fatih Tekirdağ 8 Matematik 136 @Edirne @Edirne @Kırklareli
1420 Hatice Ağrı 4 Fizik 104 @Van @Van @Van
1421 Fatma Belen Adana 6 İlköğretim Matematik 106 @Antalya @Antalya @Antalya
1422 Sümeyye Özer Van 19 Sınıf 412 @Adana @Adana @Adana
1423 Rana Van 16 Matematik 277 @Antalya @Antalya @Antalya
1424 Cüneyt Polat Balıkesir 8 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 127 @Çorum @Bilecik @Çorum
1425 Mehmet Yozgat 10 Matematik 225 @Muğla @Muğla @Muğla
1426 Bilişimci Hakkari 4 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 115 @Tekirdağ @Bursa @Kırklareli
1427 A*** Y*** Erzurum 4 Fen Bilimleri 135 @Kocaeli @Kocaeli @İstanbul
1428 Aslı Zonguldak 13 Matematik 185 @Ankara @Ankara @Ankara
1429 Nihat Elyağutu Ardahan 4 Beden Eğitimi 150 @Kocaeli @İstanbul @Sakarya
1430 Numan Demirel Sakarya 22 Sınıf 401 @Ankara @Ankara @Ankara
1431 Uslu Eskişehir 14 Fen Bilimleri 175 @Konya @Konya @Konya
1432 Ece Ağrı 4 Fen Bilimleri 102 @Bursa @Adana @İzmir
1433 Tuğba Bitlis 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 150 @Adana @Adana @Adana
1434 Y.T Kilis 5 Fen Bilimleri 132 @Konya @Kayseri @Aksaray
1435 Derya Öğretmen Elazığ 20 İlköğretim Matematik 240 @Ankara @Ankara @Ankara
1436 Okan Bitlis 8 İngilizce 225 @Eskişehir @Kütahya @Sakarya
1437 Mazlum Bulut Batman 4 Fen Bilimleri 98 @Diyarbakır @Diyarbakır @Diyarbakır
1438 Esra Haydaroğlu Gaziantep 15 İlköğretim Matematik 178 @Denizli @Denizli @Denizli
1439 A.K Erzurum 6 İngilizce 172 @Trabzon @Muğla @Ordu
1440 Clara Oswald Ağrı 4 Fen Bilimleri 111 @Ankara @Ankara @Ankara
1441 Meltem Utku Gaziantep 4 Fen Bilimleri 72 @Denizli @Afyonkarahisar @Isparta
1442 Abc Diyarbakır 4 İlköğretim Matematik 140 @Ankara @Ankara @Ankara
1443 Mustafa Dolaylı Diyarbakır 4 Fen Bilimleri 114 @İzmir @Manisa @Çanakkale
1444 Arda Çaylı Ankara 16 Beden Eğitimi 260 @Kırklareli @Kırklareli @Kırklareli
1445 Habibe İstanbul 9 Fen Bilimleri 216 @Sakarya @Eskişehir @Bilecik
1446 Güler Bayraktar Artvin 20 İlköğretim Matematik 450 @Bursa @Bursa @Bursa
1447 Hacer Van 4 Fen Bilimleri 120 @Sakarya @Düzce @Bolu
1448 Mehmet Konya 6 İlköğretim Matematik 127 @Konya @Konya @Konya
1449 Sibel Dora Sivas 4 İlköğretim Matematik 170 @Sakarya @Bursa @Yalova
1450 Ilknur Şanlıurfa 14 Sınıf 270 @Niğde @Niğde @Niğde
1451 Büş Ağrı 5 Sınıf 160 @Bursa @Balıkesir @Samsun
1452 Merve Şanlıurfa 5 İngilizce 115 @Denizli @Burdur @İzmir
1453 Samet İstanbul 6 Sınıf 168 @Amasya @Çorum @Samsun
1454 Cafer Dikyol Balıkesir 15 İngilizce 200 @Eskişehir @Eskişehir @Eskişehir
1455 Deniz Batman 7 İlköğretim Matematik 201 @Malatya @Malatya @Malatya
1456 H.K Erzurum 4 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 138 @Ordu @Kocaeli @Sakarya
1457 Fzo Erzurum 4 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 166 @İstanbul @Kocaeli @Ordu
1458 Sonay Güçlü Şırnak 4 Okul Öncesi 129 @Bursa @Kocaeli @Yalova
1459 Hyurt Erzurum 5 Biyoloji 151 @Denizli @Burdur @Isparta
1460 Sezin Keleş Bingöl 4 İlköğretim Matematik 144 @Ankara @Adana @Antalya
1461 Mert Mert İstanbul 15 Türkçe 270 @Edirne @Tekirdağ @Antalya
1462 Ela Hatay 3 Okul Öncesi 42 @Muğla @Antalya @Denizli
1463 Halim Kürşad Amasya 17 Okul Öncesi 191 @Yalova @Yalova @Yalova
1464 Metin Kazan İstanbul 10 Fen Bilimleri 200 @Antalya @Antalya @Antalya
1465 Hatice Kocaeli 7 Beden Eğitimi 145 @Bitlis @Bitlis @Bitlis
1466 Zeliha Çatıkkaş Kocaeli 5 İlköğretim Matematik 109 @Karaman @Niğde @Konya
1467 G. Oz İstanbul 11 İngilizce 282 @Antalya @Antalya @Antalya
1468 Damla Şırnak 4 Okul Öncesi 119 @Mersin @Sakarya @Kocaeli
1469 Ibrahim Beyaz Van 9 Bilişim Teknolojileri(TEF) 224 @Mardin @Mardin @Mardin
1470 Okan Ardahan 4 İngilizce 171 @Bursa @Bursa @Bursa
1471 Aslı Muş 6 Sınıf 187 @Muğla @Kocaeli @Tekirdağ
1472 Tayfur Tuncer Şanlıurfa 5 Fen Bilimleri 90 @Kayseri @Nevşehir @Niğde
1473 M.. Bayburt 6 Sınıf 162 @Sakarya @Sakarya @Sakarya
1474 Dilek Van 4 Sınıf 133 @Tekirdağ @Aydın @Gaziantep
1475 Rıdvan Erzurum 4 İlköğretim Matematik 138 @Manisa @Uşak @Afyonkarahisar
1476 Hazel V. Şırnak 4 Rehberlik 121 @Düzce @Bolu @Sakarya
1477 Fatma E Şırnak 4 Bilişim Teknolojileri(TEF) 121 @İzmir @Manisa @Aydın
1478 Derya Ecevit İstanbul 10 Okul Öncesi 300 @Düzce @Düzce @Kastamonu
1479 Ercan İstanbul 10 İlköğretim Matematik 300 @Düzce @Kastamonu @Muğla
1480 Seda Şenyurt Hatay 4 İlköğretim Matematik 72 @Tekirdağ @Kırklareli @İstanbul
1481 Aslı Yıldız Van 7 Sınıf 196 @Denizli @Manisa @Isparta
1482 Burak Kahramanmaraş 9 İlköğretim Matematik 190 @Osmaniye @Osmaniye @Osmaniye
1483 Ece Hakkari 4 İlköğretim Matematik 115 @Denizli @Manisa @İzmir
1484 Ali Yağmur Yozgat 13 İlköğretim Matematik 360 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
1485 Murat Ardahan 4 Sosyal Bilgiler 199 @Kocaeli @Kocaeli @Kocaeli
1486 Hatice Tütüncü Şırnak 4 İngilizce 118 @Trabzon @Rize @Gümüşhane
1487 Cavide Yangın Şanlıurfa 15 Kimya/Kimya Teknolojisi 197 @Antalya @Antalya @Antalya
1488 Zehra Akın Gaziantep 9 Okul Öncesi 177 @Rize @Rize @Rize
1489 Betül Özbakir Şanlıurfa 7 Türkçe 130 @Adıyaman @Adıyaman @Adıyaman
1490 Murat Keçeli Şanlıurfa 4 Almanca 108 @Samsun @Ordu @Trabzon
1491 Nalan Kocaeli 7 Sosyal Bilgiler 213 @Bursa @Bursa @Bursa
1492 Necati Rize 19 Türkçe 360 @Aydın @Antalya @İzmir
1493 Semih Samsun 5 İlköğretim Matematik 130 @Samsun @Ankara @Amasya
1494 Harun Ağrı 8 Türkçe 215 @Ordu @Ordu @Ordu
1495 Büşra Bilgin Duran Ardahan 6 Okul Öncesi 172 @Giresun @Giresun @Giresun
1496 Seyfi Hakkari 4 Sosyal Bilgiler 126 @Konya @Isparta @Kütahya
1497 Muhammet Yurdakul Şanlıurfa 6 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 116 @Mersin @Antalya @Konya
1498 Keziban Erzincan 4 Özel Eğitim 71 @Samsun @Sinop @Bolu
1499 Eda Mardin 4 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 89 @Tekirdağ @Tekirdağ @Tekirdağ
1500 Özgür Mardin 8 Türkçe 224 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
1501 Samet Şanlıurfa 5 Sınıf 124 @Ordu @Çorum @Yozgat
1502 Hatice A İstanbul 12 Sınıf 390 @Balıkesir @Balıkesir @İzmir
1503 B. Selin Kılıç Erzurum 7 Matematik 190 @Balıkesir @Manisa @Çanakkale
1504 Büşra Akkaya Bitlis 4 İngilizce 102 @Zonguldak @Düzce @Karabük
1505 Fensel Gümüşhane 4 Fen Bilimleri 115 @İstanbul @Antalya @Kastamonu
1506 Hasan Hüseyin Şanlıurfa 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 95 @Konya @Konya @Konya
1507 Ibrahim Bingöl 8 Matematik 270 @Gaziantep @Gaziantep @Gaziantep
1508 Ayşe Nnn Şanlıurfa 4 Sınıf 100 @Adıyaman @Adıyaman @Adıyaman
1509 Matçı Yusuf Erzincan 11 İlköğretim Matematik 280 @Nevşehir @Kayseri @Malatya
1510 Fatma Bitlis 4 Matematik 126 @Sakarya @Sakarya @Bolu
1511 Sedat Turan Afyonkarahisar 22 Türkçe 448 @Aydın @Aydın @Aydın
1512 Derya Ağrı 4 Sınıf 150 @Samsun @Kocaeli @Kocaeli
1513 Bahçelievler İstanbul 11 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 336 @Sivas @Sivas @Ordu
1514 Ebru Iğdır 6 Sınıf 181 @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş
1515 Aydın Erzurum 4 Sınıf 120 @Kütahya @Sakarya @Bursa
1516 Sultan Mardin 4 Okul Öncesi 111 @Kahramanmaraş @Gaziantep @Osmaniye
1517 Mustafa Doğan Şanlıurfa 4 Sınıf 78 @Kayseri @Kahramanmaraş @Niğde
1518 Tombik Gaziantep 10 Beden Eğitimi 180 @Mersin @Mersin @Mersin
1519 Gizem Ubey Şanlıurfa 10 Okul Öncesi 230 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1520 Ceyhun Özel Şanlıurfa 8 Sınıf 188 @Kocaeli @Kocaeli @Kocaeli
1521 Elif Erdoğan Tekirdağ 9 Arapça 150 @İstanbul @Bursa @Samsun
1522 Hatice Ülger Sivas 3 Okul Öncesi 116 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1523 Emre Şanlıurfa 6 Sınıf 113 @Malatya @Malatya @Malatya
1524 Şahin Özdemir Şanlıurfa 7 Sınıf 166 @Kocaeli @Kocaeli @Kocaeli
1525 Ümmühan Hop Bitlis 5 İngilizce 143 @Ankara @Kastamonu @Zonguldak
1526 Ebru İstanbul 24 Sınıf 337 @Çanakkale @Balıkesir @İzmir
1527 Erkan Şırnak 4 Türk Dili ve Edebiyatı 117 @Gaziantep @Gaziantep @Gaziantep
1528 Turabdin Adıyaman 5 Matematik 130 @Mardin @Mardin @Tunceli
1529 Didem A. Siirt 4 Sınıf 144 @Malatya @Kahramanmaraş @Hatay
1530 Özlem Koçak Hakkari 7 Matematik 218 @Ankara @Ankara @Ankara
1531 Onur Van 8 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 335 @Antalya @Antalya @Antalya
1532 Ali Kara İstanbul 14 Sınıf 340 @Mersin @Çanakkale @Mersin
1533 Srp Myn7 Mardin 10 Türkçe 248 @Bartın @Bartın @Bartın
1534 Ahmet Yozgat 19 Fen Bilimleri 447 @Antalya @Çanakkale @Muğla
1535 Mehmet Kara Amasya 10 İlköğretim Matematik 250 @Hatay @Hatay @Hatay
1536 Asaf Ankara 11 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 305 @Adıyaman @Adıyaman @Adıyaman
1537 Ogn Ağrı 7 Türkçe 189 @Bursa @Bursa @Bursa
1538 Esra D. Konya 4 Özel Eğitim 61 @Ordu @Ordu @Ordu
1539 Uğur Uluten Kütahya 4 Sosyal Bilgiler 81 @Uşak @Kütahya @Afyonkarahisar
1540 Ali Cvdr Ağrı 4 Beden Eğitimi 90 @Trabzon @Trabzon @Trabzon
1541 Müge Taybıllı Çorum 8 Görsel Sanatlar 100 @Ankara @Tokat @Amasya
1542 Ali Şanlıurfa 9 Rehberlik 191 @Konya @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş
1543 Cansu Van 4 Okul Öncesi 135 @Denizli @Denizli @Denizli
1544 Mehmet Zeki Mardin 7 Coğrafya 220 @Eskişehir @Manisa @Isparta
1545 Gülşah Kaya Kayseri 10 Felsefe 180 @Ankara @Ankara @Ankara
1546 Merve Kaynar Konya 3 Fen Bilimleri 70 @Ankara @Ankara @Ankara
1547 Muharrem Hatay 10 Fen Bilimleri 140 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1548 Hes Ordu 8 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 174 @İzmir @Manisa @Balıkesir
1549 Merve Van 5 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 192 @Elazığ @Elazığ @Elazığ
1550 Gamze Çelik Van 8 Okul Öncesi 208 @Antalya @Niğde @Isparta
1551 Melek Trabzon 6 İngilizce 133 @Giresun @Giresun @Ordu
1552 Ahmet İzmir 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 80 @Isparta @Burdur @Antalya
1553 Ayşş Yozgat 10 Okul Öncesi 285 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
1554 Funda Muş 5 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 212 @İzmir @İzmir @İzmir
1555 Özküçük Ankara 7 Fen Bilimleri 247 @Ankara @Ankara @Ankara
1556 Talip İstanbul 9 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 230 @Aydın @Kastamonu @Amasya
1557 Fatma Hatay 4 İlköğretim Matematik 80 @Balıkesir @Bursa @Kocaeli
1558 Sema Batman 4 İngilizce 88 @Samsun @Samsun @Samsun
1559 Hande Trabzon 7 Okul Öncesi 111 @Samsun @Samsun @Samsun
1560 Ali Karaca Kayseri 5 Fen Bilimleri 126 @Batman @Batman @Batman
1561 Mustafa Kaplan Bursa 6 Fen Bilimleri 155 @Trabzon @Ordu @Giresun
1562 Ece Şırnak 4 Fen Bilimleri 200 @Ankara @Ankara @Ankara
1563 Aysima Bursa 14 Fen Bilimleri 218 @Balıkesir @Balıkesir @Balıkesir
1564 Burcu Konya 6 Türk Dili ve Edebiyatı 139 @Gaziantep @Hatay @Mersin
1565 Ilkay Aksoy Şanlıurfa 4 Fen Bilimleri 90 @Bursa @Denizli @Afyonkarahisar
1566 Kübra Van 5 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 192 @Antalya @İzmir @Muğla
1567 Serap Aksoy Sivas 14 Sınıf 269 @Ankara @Ankara @Ankara
1568 Dilek Demir Kocaeli 7 İngilizce 167 @Nevşehir @Kayseri @Aksaray
1569 Müşerref Erzurum 8 İngilizce 230 @Kocaeli @Sakarya @Zonguldak
1570 Meral Mardin 4 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 133 @Mersin @Antalya @Adana
1571 Duyguu Adana 8 Fen Bilimleri 170 @Mersin @Mersin @Mersin
1572 Mine Irmak Tekirdağ 10 Sosyal Bilgiler 231 @İzmir @Manisa @Balıkesir
1573 Srcn İstanbul 9 Bilişim Teknolojileri(TEF) 197 @Kırklareli @Kırklareli @Tekirdağ
1574 Erdinç Salık Düzce 8 Matematik 168 @Bursa @Yalova @Balıkesir
1575 Fatih Bitlis 4 Sosyal Bilgiler 175 @Siirt @Siirt @Siirt
1576 N.A. Mardin 5 İlköğretim Matematik 178 @İstanbul @İstanbul @Kocaeli
1577 Sümeyra Van 4 İlköğretim Matematik 134 @Bursa @Ankara @Kocaeli
1578 Ö.K Bitlis 10 Bilişim Teknolojileri(TEF) 238 @Antalya @Antalya @Antalya
1579 Ydu Şanlıurfa 4 Matematik 86 @Afyonkarahisar @Konya @İstanbul
1580 Kadir Mardin 17 Matematik 405 @Hatay @Hatay @Hatay
1581 Aslı Adıyaman 16 Fizik 200 @Kocaeli @Balıkesir @Bursa
1582 Esra Şanlıurfa 4 Matematik 94 @İstanbul @Kocaeli @Samsun
1583 Salih Gaziantep 6 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 102 @Mersin @Adana @Adana
1584 Murat Gaziantep 13 Sınıf 192 @Bursa @Sakarya @Tekirdağ
1585 Ha Ce İstanbul 6 Kimya/Kimya Teknolojisi 128 @Ankara @Ankara @Ankara
1586 Burcu Erzurum 10 Okul Öncesi 230 @Rize @Rize @Rize
1587 Azize Cengiz Van 5 Türk Dili ve Edebiyatı 177 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1588 Dilek İstanbul 7 Sosyal Bilgiler 144 @Denizli @Denizli @Denizli
1589 Yasin Şırnak 14 Beden Eğitimi 252 @Tekirdağ @Tekirdağ @Tekirdağ
1590 M.S Niğde 8 Sosyal Bilgiler 208 @Nevşehir @Nevşehir @Nevşehir
1591 Hasena Yıldız Elazığ 4 İlköğretim Matematik 142 @İzmir @Muğla @Antalya
1592 Merve Bozkoyuncu Amasya 11 İngilizce 153 @Bursa @Eskişehir @Ankara
1593 Melike Gaziantep 5 Sınıf 101 @Aksaray @Aksaray @Aksaray
1594 Aras İstanbul 10 Türk Dili ve Edebiyatı 380 @Aydın @Muğla @İzmir
1595 Z.Olm Mardin 8 İlköğretim Matematik 236 @İzmir @Çanakkale @Mersin
1596 U.Olm Mardin 17 Sınıf 489 @İzmir @Çanakkale @Mersin
1597 Seyid Bitlis 4 İlköğretim Matematik 95 @Kahramanmaraş @Gaziantep @Osmaniye
1598 Bedri Tanrikulu Erzurum 4 Sosyal Bilgiler 160 @Mersin @Hatay @Gaziantep
1599 Muhittin Muş 16 Türk Dili ve Edebiyatı 340 @Aydın @Muğla @İzmir
1600 Metin Mardin 14 Türk Dili ve Edebiyatı 305 @Balıkesir @Çanakkale @Bursa
1601 Irem Mardin 4 İlköğretim Matematik 88 @Manisa @İzmir @Muğla
1602 Arneas Şanlıurfa 6 Türk Dili ve Edebiyatı 161 @Tokat @Tokat @Tokat
1603 H.K Giresun 6 İlköğretim Matematik 132 @Trabzon @Trabzon @Trabzon
1604 Fuat Muş 7 Fen Bilimleri 240 @Amasya @İzmir @İzmir
1605 Eklf Sakarya 7 Fen Bilimleri 173 @Ankara @Ankara @Ankara
1606 Çiğdem Ediz Bitlis 13 Kimya/Kimya Teknolojisi 253 @Antalya @Antalya @Antalya
1607 Gülistan Adana 10 Sınıf 130 @Bitlis @Ankara @Muğla
1608 Admkhraman Gaziantep 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 77 @Kayseri @Sivas @Malatya
1609 Ayşegül Özenç Diyarbakır 13 İlköğretim Matematik 350 @Denizli @Aydın @İzmir
1610 Onurt Van 5 Türk Dili ve Edebiyatı 160 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1611 Ihsan Coş Şanlıurfa 7 Sınıf 158 @Konya @Niğde @Nevşehir
1612 Kocaeli Kocaeli 6 Kimya/Kimya Teknolojisi 95 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1613 Berna Van 4 Okul Öncesi 99 @Bursa @Bursa @Bilecik
1614 Esra Şahin Erzincan 4 Özel Eğitim 72 @Giresun @Kocaeli @Erzurum
1615 Cüneyit Koçyiğit Adıyaman 25 Mobilya ve İç Mekan Tasarımı 423 @Malatya @Aydın @Ağrı
1616 Emre San Şanlıurfa 4 Matematik 72 @Edirne @Kırklareli @Tekirdağ
1617 Muhammet Özdal Karaman 10 Görsel Sanatlar 255 @Karabük @Ankara @Bolu
1618 Vahit İstanbul 11 Matematik 240 @Isparta @Isparta @Burdur
1619 Merve Mardin 6 Fen Bilimleri 192 @Eskişehir @Eskişehir @Eskişehir
1620 Esra Aydın Kars 8 Müzik 252 @Antalya @Antalya @Antalya
1621 Furkan Ali Yüce Ankara 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 101 @Ankara @Ankara @Ankara
1622 Esra Aydın Kars 8 Müzik 252 @Antalya @Antalya @Antalya
1623 Can Hasar İzmir 4 Müzik 125 @Çorum @Yozgat @Amasya
1624 Asiye Muş 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 130 @Yalova @Yalova @Bursa
1625 Yasemin Siirt 4 Okul Öncesi 97 @Kocaeli @Kocaeli @Kocaeli
1626 Merve Köse Muş 4 İlköğretim Matematik 178 @Hatay @Gaziantep @Adana
1627 Dilek Batman 4 Okul Öncesi 126 @Hatay @Mersin @Kahramanmaraş
1628 Sinan Şanlıurfa 9 İlköğretim Matematik 220 @Karaman @Konya @Kayseri
1629 Muharrem Mersin 4 Türkçe 165 @Nevşehir @Kayseri @Bursa
1630 Duygu Özkan Tekirdağ 14 Sınıf 193 @Çanakkale @Balıkesir @Çanakkale
1631 Cansu Şanlıurfa 4 Müzik 80 @Edirne @Balıkesir @Çanakkale
1632 Güzide Faydalı Aksaray 4 Sınıf 137 @Sivas @Kahramanmaraş @Gaziantep
1633 M. Aksu Artvin 7 Okul Öncesi 153 @İzmir @Manisa @Aydın
1634 *** Gaziantep 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 52 @Elazığ @Elazığ @Elazığ
1635 Nilgün Nehir Çankırı 14 Sınıf 310 @Ankara @Ankara @Kırıkkale
1636 B.B Şanlıurfa 5 İlköğretim Matematik 124 @Adana @Adana @Adana
1637 Merve Van 6 Türkçe 205 @Denizli @Bursa @Bursa
1638 Gülşah Buğdaycı Şırnak 5 İngilizce 143 @Balıkesir @Çanakkale @Edirne
1639 Erhan Suna Sivas 12 Sınıf 273 @Mersin @Mersin @Mersin
1640 Ilkay İstanbul 26 Sınıf 370 @İzmir @Ankara @Ankara
1641 Hacıosmanoğlu Bitlis 4 Sınıf 120 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1642 Ayşe Muş 4 Sınıf 170 @Afyonkarahisar @Niğde @Konya
1643 Ayşe Muş 6 Sınıf 170 @Afyonkarahisar @Konya @Niğde
1644 Kübra M Şırnak 4 İlköğretim Matematik 113 @Kocaeli @Bursa @İstanbul
1645 Resul İstanbul 10 İngilizce 256 @Malatya @Kayseri @Balıkesir
1646 Hülya Şahin Şanlıurfa 4 Sınıf 84 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1647 Eda Şanlıurfa 7 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 210 @Mersin @Mersin @Mersin
1648 Sportmen84 Manisa 12 Beden Eğitimi 255 @İzmir @İzmir @İzmir
1649 Dilek Kocaeli 13 İngilizce 192 @Düzce @Düzce @Düzce
1650 Ferhat Tekirdağ 15 Sosyal Bilgiler 260 @Samsun @Samsun @Samsun
1651 Erbay Şırnak 4 Fizik 106 @Van @Van @Van
1652 Ezgi Bingöl 4 Müzik 117 @Malatya @Amasya @Sinop
1653 Murat Çakmak Diyarbakır 17 Sosyal Bilgiler 366 @Ankara @Balıkesir @Eskişehir
1654 Fatih Yılmaz Erzurum 8 Sınıf 236 @Yozgat @Giresun @Trabzon
1655 Tuğçe Körlü Ak Kahramanmaraş 9 Okul Öncesi 237 @Osmaniye @Adana @Mersin
1656 Engin Yuksel İstanbul 11 Matematik 302 @Denizli @Aydın @Muğla
1657 Sercan Tosun Muş 5 Müzik 130 @Ankara @Ankara @Ankara
1658 Erkan Bekbasti Şanlıurfa 9 Sınıf 186 @Çorum @Ankara @Yozgat
1659 Bahanur İstanbul 7 İngilizce 161 @Düzce @Düzce @Düzce
1660 Coşkun Kırıkkale 13 Matematik 198 @Ankara @Ankara @Ankara
1661 Esma Şanlıurfa 5 Sınıf 118 @Konya @Sakarya @Çorum
1662 Buket Oktan Kütahya 12 Özel Eğitim 210 @Eskişehir @Eskişehir @Eskişehir
1663 Brgl Erzurum 4 Tarih 160 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1664 Canan Van 7 Sınıf 220 @Bingöl @Bingöl @Bingöl
1665 Hsyn Bitlis 10 Sosyal Bilgiler 285 @Mardin @Batman @Siirt
1666 Gül Ağrı 7 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 183 @Van @Van @Van
1667 Ismail Hakkari 6 Bilişim Teknolojileri(TEF) 182 @Çorum @Amasya @Samsun
1668 Osman Ş Van 8 Okul Öncesi 200 @Ordu @Giresun @Sinop
1669 Aslı V Şırnak 4 Fen Bilimleri 116 @Kocaeli @Bursa @İstanbul
1670 Halime Yagbasan Kütahya 3 Harita-Tapu-Kadastro/Harita-Tapu-Kadastro Tekniği 150 @Erzincan @Van @Sivas
1671 Cengiz İstanbul 17 Sınıf 380 @Samsun @Amasya @Düzce
1672 E... Siirt 4 Türk Dili ve Edebiyatı 117 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1673 Hülya Erzincan 11 Hasta ve Yaşlı Hizmetleri 280 @Ankara @Ankara @Ankara
1674 Hatice Ankara 17 Okul Öncesi 225 @Sinop @Muğla @Antalya
1675 Mehmet Şanlıurfa 5 Bilişim Teknolojileri(TEF) 85 @Samsun @Samsun @Samsun
1676 Hasibe Özcan Siirt 5 Okul Öncesi 140 @İzmir @Manisa @Aydın
1677 Yasin Şanlıurfa 8 Özel Eğitim 154 @Eskişehir @Ankara @Kocaeli
1678 Vildan İstanbul 7 Kimya/Kimya Teknolojisi 146 @Ankara @Ankara @Ankara
1679 Ethem Sivas 10 Beden Eğitimi 286 @İzmir @İzmir @İzmir
1680 Ayse Mersin 9 Rehberlik 114 @Ankara @Ankara @Ankara
1681 Cihat Van 4 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 124 @İstanbul @Bursa @Bursa
1682 Havva Bilecik 12 Sınıf 272 @İzmir @İzmir @İzmir
1683 Hatu Mahe Van 4 Sosyal Bilgiler 145 @Ankara @Ankara @Ankara
1684 Eray Tekin Bitlis 9 Fen Bilimleri 220 @Ankara @Ankara @Ankara
1685 Dilek Batutcu Burdur 10 Matematik 119 @Denizli @Denizli @Denizli
1686 Ertuğrul Mardin 6 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 160 @Konya @Konya @Konya
1687 Burak Gaziantep 5 İlköğretim Matematik 105 @Edirne @Ankara @Ankara
1688 Aras Kahramanmaraş 10 Sınıf 246 @Kayseri @Nevşehir @Niğde
1689 A D Ağrı 4 Fen Bilimleri 95 @Ankara @Ankara @Ankara
1690 Şifa Şanlıurfa 4 İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri 81 @Adana @Adana @Adana
1691 Dilay Kilis 8 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 160 @Balıkesir @Mersin @Bursa
1692 Uğur Gaziantep 7 Sınıf 188 @Erzurum @Erzurum @Erzurum
1693 Burak Adıyaman 20 Tarih 411 @Aydın @Ankara @Antalya
1694 Oğuz Koç Hakkari 4 İlköğretim Matematik 140 @Tokat @Tokat @Tokat
1695 Enes Sakarya 7 İngilizce 190 @Düzce @Düzce @Düzce
1696 D.K Balıkesir 11 Sağlık/Sağlık Hizmetleri 155 @Mersin @Gaziantep @Gaziantep
1697 Beltinge Tahtakuş İzmir 30 İlköğretim Matematik 550 @Balıkesir @Balıkesir @Çanakkale
1698 H Kılıç İstanbul 10 Türkçe 310 @Kayseri @Kayseri @Kayseri
1699 Fadime Şanlıurfa 8 Sınıf 206 @Malatya @Malatya @Malatya
1700 Fatma Balıkesir 15 Türkçe 262 @İzmir @İzmir @İzmir
1701 Mercan Malatya 6 Türkçe 155 @Ankara @Konya @Eskişehir
1702 Ahmet Elma Van 4 İngilizce 125 @Mersin @Kayseri @Osmaniye
1703 Fatma Ilkmat Şırnak 4 İlköğretim Matematik 111 @Muğla @İzmir @Aydın
1704 Hakkı Şanlıurfa 4 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 83 @Kastamonu @Sakarya @Karabük
1705 B.D. Şırnak 4 İngilizce 114 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1706 Kader Aslang Afyonkarahisar 6 Türkçe 162 @Manisa @İzmir @Afyonkarahisar
1707 Sev Isparta 10 Okul Öncesi 148 @Balıkesir @Manisa @Kastamonu
1708 H.Ağmaz Isparta 5 Okul Öncesi 98 @Aydın @Manisa @Balıkesir
1709 Büşra Afyonkarahisar 6 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 132 @Konya @Konya @Konya
1710 Alp Şırnak 5 Türk Dili ve Edebiyatı 185 @Denizli @Manisa @Balıkesir
1711 Estt Şanlıurfa 6 İngilizce 85 @Aksaray @Konya @Konya
1712 Dilan Oğuz Elazığ 4 İngilizce 135 @İzmir @Antalya @Mersin
1713 Eren Van 6 Türkçe 230 @Samsun @Bolu @İstanbul
1714 Servet Van 5 Beden Eğitimi 144 @Bursa @Bursa @Bursa
1715 Abbu Can Şanlıurfa 11 Fen Bilimleri 305 @Mersin @Mersin @Mersin
1716 Esra Karabulut Şanlıurfa 5 Matematik 149 @Antalya @Antalya @Antalya
1717 Z Çiçek Bitlis 4 Türkçe 136 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1718 Hale Celiloğlu Manisa 25 Kimya/Kimya Teknolojisi 256 @İzmir @İzmir @İzmir
1719 Serpil Çakır İstanbul 26 El Sanatları Teknolojisi/El Sanatları 388 @İzmir @İzmir @İzmir
1720 Hanife Gürdagı Şanlıurfa 7 Fen Bilimleri 136 @Elazığ @Elazığ @Elazığ
1721 Seda İstanbul 6 Rehberlik 139 @Kocaeli @Kocaeli @Kocaeli
1722 Ihsan Baloğlu Adıyaman 6 Müzik 137 @Denizli @Manisa @Afyonkarahisar
1723 Yunus Tekirdağ 8 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 282 @Antalya @Antalya @Antalya
1724 Savaş Düzce 8 Okul Öncesi 181 @Ankara @Ankara @Ankara
1725 Emir Kayra Şanlıurfa 8 Sınıf 166 @Elazığ @Elazığ @Elazığ
1726 Emre Şırnak 5 Okul Öncesi 154 @Osmaniye @Osmaniye @Osmaniye
1727 Betül Güner İstanbul 7 İlköğretim Matematik 187 @Bursa @Balıkesir @Samsun
1728 Şahin Özdemir Van 4 Sosyal Bilgiler 156 @Mardin @Diyarbakır @Batman
1729 Fatma Şanlıurfa 4 Rehberlik 85 @Ordu @Giresun @Giresun
1730 Güney Yılmaz Malatya 10 İngilizce 227 @İzmir @Muğla @Çanakkale
1731 Erdem Şırnak 10 Matematik 222 @Ankara @Ankara @Ankara
1732 Birsel Celik Trabzon 19 Okul Öncesi 210 @Mersin @Ankara @Adana
1733 Hanım Muş 6 Türkçe 195 @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş
1734 Zahide Cellat Bitlis 12 Sağlık/Sağlık Hizmetleri 241 @Mersin @Mersin @Mersin
1735 Erdal Yilmazer İstanbul 12 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 299 @Kocaeli @Ordu @Samsun
1736 Yusufhan Van 6 Matematik 175 @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş @Gaziantep
1737 Ülkü Ç. Bitlis 9 Beden Eğitimi 225 @Hatay @Hatay @Hatay
1738 Bedir Van 8 Rehberlik 219 @Balıkesir @Balıkesir @Balıkesir
1739 Dündar Kılınç Ağrı 6 Türkçe 174 @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş @Kahramanmaraş
1740 Ozan İstanbul 24 Sınıf 340 @Sakarya @Yalova @Kocaeli
1741 Çiya Van 4 Matematik 134 @Manisa @Denizli @Afyonkarahisar
1742 Mustafa E. Yozgat 7 Sınıf 232 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1743 Knsg Şırnak 4 İlköğretim Matematik 105 @Adana @Adana @Adana
1744 Yağmur Kazıl Afyonkarahisar 8 Müzik 174 @Muğla @Aydın @Denizli
1745 Eda Kan İstanbul 15 Türkçe 317 @Ankara @Ankara @Ankara
1746 Seda Hakkari 4 Beden Eğitimi 125 @Denizli @Denizli @Denizli
1747 Feritb Ankara 15 Müzik 259 @İzmir @Aydın @Balıkesir
1748 Orh004 Adıyaman 20 Bilişim Teknolojileri(TEF) 323 @Ankara @Ankara @Ankara
1749 Sultan Diyarbakır 4 İngilizce 142 @Kocaeli @Yalova @Sakarya
1750 Aslı Şanlıurfa 4 Sınıf 101 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1751 Ahmet A. Kütahya 4 İlköğretim Matematik 142 @Kütahya @Manisa @Bursa
1752 Esma Hatay 6 Okul Öncesi 183 @Samsun @Ordu @Sinop
1753 Mehmet Şırnak 4 Görsel Sanatlar 146 @Malatya @Malatya @Kahramanmaraş
1754 Adem Beçetek Adana 17 Fen Bilimleri 274 @İzmir @Muğla @Antalya
1755 Medine Bitlis 5 İngilizce 128 @Kocaeli @Bolu @Edirne
1756 Kadir Tozlu Yozgat 10 Matematik 198 @Kırıkkale @Ankara @Ankara
1757 I. B. Kars 6 İngilizce 235 @Eskişehir @Eskişehir @Eskişehir
1758 Aslı Hakkari 4 İlköğretim Matematik 140 @Hatay @Hatay @Hatay
1759 Meryem Muş 4 Rehberlik 103 @Manisa @Afyonkarahisar @Uşak
1760 Müzeyyen Aynı Bingöl 4 Okul Öncesi 133 @Ankara @Manisa @Kırıkkale
1761 Erkan İstanbul 11 Türkçe 325 @Balıkesir @Balıkesir @Balıkesir
1762 Ahmet Öz Diyarbakır 12 Müzik 215 @Eskişehir @Eskişehir @Eskişehir
1763 Ayse Cimen Ankara 20 İngilizce 307 @Muğla @Aydın @Balıkesir
1764 Ayse Ankara 11 Görsel Sanatlar 160 @Şırnak @Şırnak @Şırnak
1765 Fatma Hoca Kütahya 5 Tarih 140 @Kütahya @Kütahya @Kütahya
1766 Kasım Bitlis 4 Tarih 111 @Van @Van @Van
1767 Sivass Sivas 4 İlköğretim Matematik 70 @Niğde @Niğde @Niğde
1768 Burcu Bursa 5 Matematik 94 @Balıkesir @Bilecik @Eskişehir
1769 Harun Şanlıurfa 4 İlköğretim Matematik 108 @Osmaniye @Osmaniye @Osmaniye
1770 Ramazan Furan Mersin 9 Fen Bilimleri 208 @Aydın @Eskişehir @Kırklareli
1771 Ece Can Kırklareli 10 Sınıf 257 @Kayseri @Denizli @Burdur
1772 Ömer Muş 17 Beden Eğitimi 423 @Yalova @Bursa @Antalya
1773 Cihan Şanlıurfa 8 Beden Eğitimi 209 @Afyonkarahisar @Afyonkarahisar @Afyonkarahisar
1774 Burak Tuna Erzurum 4 Bilişim Teknolojileri(BÖTE) 98 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1775 E..K. Şırnak 6 Fen Bilimleri 174 @Bilecik @Bursa @Eskişehir
1776 Filiz İzmir 15 Sosyal Bilgiler 305 @Balıkesir @Çanakkale @İzmir
1777 Rrr Şanlıurfa 5 Rehberlik 96 @İstanbul @İstanbul @İstanbul
1778 Mehmet İstanbul 14 Türkçe 370 @Gümüşhane @Trabzon @Erzincan
1779 Nagihan Yozgat 10 Matematik 207 @Muğla @Muğla @Muğla
1780 Ömer Aktaş Karaman 6 Matematik 162 @Konya @Konya @Konya
1781 Mattuğ Afyonkarahisar 11 Matematik 294 @Uşak @Uşak @Uşak
1782 Vlkn Sakarya 8 Matematik 214 @Antalya @Antalya @Antalya
1783 Adem Şırnak 4 Matematik 216 @Adıyaman @Adıyaman @Adıyaman
1784 Burcu Diyarbakır 3 Okul Öncesi 93 @Kırşehir @Aksaray @Kırşehir
1785 Elif Yıldız Çankırı 11 Biyoloji 148 @Samsun @Samsun @Samsun
1786 Bilal İstanbul 10 İlköğretim Matematik 267 @Eskişehir @Kocaeli @Sakarya
1787 Semra İstanbul 7 İngilizce 175 @Eskişehir @Kocaeli @Sakarya
1788 Bus Gaziantep 4 Rehberlik 38 @Kocaeli @Kocaeli @Kocaeli
1789 Ezgi Siirt 4 İngilizce